نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بازدید از طرح راه و مسیر ارتباطی منطقه پشت کوه ملاطهماسب در بهمئی بر تکمیل فوری این طرح تاکید کرد. به گزارش قلم دنا ؛ نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بازدید از منطقه پشت کوه ملاطهماسب از توابع شهرستان […]

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بازدید از طرح راه و مسیر ارتباطی منطقه پشت کوه ملاطهماسب در بهمئی بر تکمیل فوری این طرح تاکید کرد.
به گزارش قلم دنا ؛ نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در بازدید از منطقه پشت کوه ملاطهماسب از توابع شهرستان بهمئی یکی از مشکلات اساسی این منطقه را نبود راه ارتباطی مناسب برشمرد و خواستار تسریع در عملیات اجرایی محور ارتباطی این منطقه برای خدمت رسانی به عشایر و روستائیان شد.
حجت الاسلام سید محمد موحد به نیازمندی های منطقه از جمله تامین آب مناسب، برق پایدار و توجه جدی به عشایر اشاره کرد و افزود : مسئولان شهرستان موظف هستند مشکلات مردم را یکی پس از دیگری حل کنند.
علی محمدی فرماندار شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه طرح راه و محور ارتباطی یکی از خواسته های ضروری مردم این دیار است گفت:
بهسازی و آسفالت راه روستای پشت کوه ملاطهماسب به طول ۱۳۵۰ متر با تعداد ۸ دستگاه پل و اعتبار ۵۵ میلیارد ریال در حال اجراست.
وی ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک بخش مهمی از مشکلات اهالی پشت کوه ملاطهماسب برطرف شود.
این پروژه توسط شرکت پیرا حفاران جنوب در حال کار است و با پیشرفت قابل قبولی فعال است.

مردم منطقه هم خواسته های خود را با نماینده مردم در میان گذاشتند.

بازدید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از پروژه راه ارتباطی پشت کوه ملاطهماسب شهرستان بهمئی/تصاویر