در بازدید از مهمترین پروژه های راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به آخرین وضعیت مسکن ملی، جاده های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد پرداخته شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا صبح امروز شنبه ۱۹ شهریورماه  سرپرست راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به همراه خبرنگاران  از مهمترین پروژه های عمرانی استان بازدید کردند. این بازدید […]

در بازدید از مهمترین پروژه های راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به آخرین وضعیت مسکن ملی، جاده های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد پرداخته شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا صبح امروز شنبه ۱۹ شهریورماه  سرپرست راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به همراه خبرنگاران  از مهمترین پروژه های عمرانی استان بازدید کردند.

این بازدید از سایت ۱۶۰ واحدی  طرح نهضت ملی جهاد، کمربندی یاسوج به سمیرم، تقاطع غیر هم سطح مهریان، جاده یاسوج به سی سخت، جاده یاسوج به شیراز بازدید صورت گرفت.
در ابتدای این بازدید مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد  در خصوص نهضت ملی جهاد گفت: بیش از ۵۸ هزار متقاضی مسکن ملی داشتیم که حدود ۳۳ هزار واجد الشرایط است  و حدود ۹ هزار نفر در یاسوج متقاضی شدند که در سطح استان بیش از ۳ هزار مسکن ملی شروع شده است.
راستا با بیان اینکه یکی از مهمترین مشکلات برای نهضت ملی  کمبود زمین و در شهر یاسوج است و گفت: تلاش داریم با حمایت وزارت راه و شهرسازی کمبود زمین جبران شود.
وی گفت: این سایت ۱۶۰ واحد با پیمانکاری خوب و سرعتی مناسب که ستون و پی شروع شده است و امید داریم قبل از زمانبندی بتوانیم تحویل متقاضیان داده شود.
این مسئول افزود: همه امکانات این سایت زیرساختی شروع شده است و  برنامه زمانی این طرح دو ساله است و تلاش داریم قبل از دو سال تمام شود.
این مسئول افرود: با شروع به کار سامانه تم افراد و متقاضیان می توانند برای مسکن ملی ثبت نام کنند.