با حضور نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران ، آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

 

با حضور نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران ، آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

به گزارش قلم دنا، طی حکمی از سوی اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور روح الله عمادی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شد

آیین تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برگزار و از زحمات اسماعیل باقری مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان تقدیر و روح الله عمادی به سمت مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

اسماعیل باقری مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با تبریک انتصاب مهندس عمادی گفت : در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ۷۲۰ روستای بالای ۲۰ خانواده داریم که ۵۴۸ روستا اجرای طرح هادی شده و ۱۶۸ روستا بازنگری و با ۶ میلیارد تومان اعتبار کار شده است.

باقری افزود : ۱۳۳ میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص یافت که ۱۰۰ میلیارد تخصیص داشتیم و بازسازی ۴۰۰۰ واحد سهمیه مسکن روستایی داشتیم که ۲۳۰۰ واحد به مزحله تکمیل نهایی شده است .

وی خاطرنشان کرد : در زلزله سی سخت بانک های تکمیلی برای اولین بار در کشور به لطف دکتر نیکزاد ۵۰ میلیونی برای شهر و ۴۰ میلیون برای روستا تصویب شدو واحد های تخریب شده سی سخت بالای ۹۰ درصد تکمیل شدند.

باقری گفت :در بحث مسکن شهری شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر انجام شد
و در گچساران ۲۸۸ واحد داشتیم و در بقیه شهرستان ها بالای ۷۰ درصد تکمیل شده است.

مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اشاره به اینکه در بحث بنیاد ساز در گچساران ۱۲۴ واحد داریم که پرونده ها گرفته شده و در حال کار است گفت : پرسنل اداره از این به بعد نیز با مهندس عمادی همکاری خواهند کرد تا بقیه موارد هم به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه باید بعد از ۲۷ سال از خدمت دوستان مرخص شوم و از دوستان حلالیت می طلبم گفت :در بنیاد مسکن باید همدلی خوبی وجود دارد و در بحث رفاهیات و مزایای پرسنل مشکلی نداشتیم وهیچ تبعیضی بیین همکاران قائل نشدم.

در ادامه روح الله عمادی مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دکتر نیکزاد مصداق بارز کار جهادی و خدمت صادقانه است ، افزود :از اعتماد دکتر نیکزاد تشکر می کنم و انشاالله با تلاش همکاران در استان در جهت انجام خدمت به قشر هدف بتوانیم خدمتگزار خوبی باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید با تلاش فراوان همراه با سیاست های دولت مردمی به مردم عزیز خدمت کنیم ، افزود :از زحمات تمام کسانی که در بنیاد مسکن تلاش کردند تشکر می کنم ،مهندس باقری زحمات زیادی کشیدند و از این عزیز تشکر ویژه می کنم.

نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور نیز با تقدیر از زحمات باقری مدیرکل سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، گفت :حساب ۱۰۰ امام ( ره ) بعنوان یک نهاد انقلابی مسئولیت های سنگینی را دارد که هدف اصلی این نهاد خدمت جهادی به مردم است.

نیکزاد با اشاره به اینکه با تمرکزی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر وظایف محوله داشته شاهد چنین اقداماتی هستیم که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران کارنامه روشن و درخشانی را دارد ، افزود : در بحث بازسازی در طول ۴۳ سال کشور ما چون روی کمربند زلزله هستیم و پستی بلندی کشور بالا است و سیل راه می افتد در حوادث سیل و زلزله که بازسازی به بنیاد مسکن سپرده می شود بنیاد کارش را با جدیت و در زمان بندی مشخصی انجام داده است و  با همکاری همه ی مسئولان کشوری و استانی بحران ها را پشت سر گذاشته است .

نیکزاد با تاکید بر اینکه شخص رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوادث مختلف شخصا در جمع حادثه دیده ها حضور پیدا کردند ، افزود :وقتی این بحران ها مردم را تهدید می کند مسئولان در کنار هم قرار گرفته اند و با پشت سر گذاشتن بحران ها به یک افتخار تشکیل شده است.

وی افزود : در حوادث مختلف در ستاد های بازسازی اینقدر مردم و مسئولان کمک می کنند که تبدیل به ستادهای محرومیت زدایی تبدیل می شود.

نیکزاد خاطرنشان کرد : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران با خدمات ارزنده ای که داشته است بار سنگینی را از دوش دولت برداشته است و اگر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وجود نداشت هزینه های سنگینی بر دوش دولت می افتاد.