پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پزشک . به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در متن پیام دکتر محمد غلام نژاد آمده است: وَمَنْ اَحْیَاهَا فَکَاَنَّمَا اَحْیَاالنَّاسَ جَمِیعًا ( سوره مائده، آیه۳۲) هر کس نفسی را زنده کند گویی […]

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی کهگیلویه وبویراحمد بمناسبت روز پزشک .

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در متن پیام دکتر محمد غلام نژاد آمده است:
وَمَنْ اَحْیَاهَا فَکَاَنَّمَا اَحْیَاالنَّاسَ جَمِیعًا ( سوره مائده، آیه۳۲)
هر کس نفسی را زنده کند گویی همه انسانها را زنده کرده است.

فرا رسیدن اول شهریورماه، زادروز طبیب برجسته و نامدار ایرانی، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی مغتنم برای یادآوری جایگاه جامعه پرتلاش و توانمند پزشکان کشوراست تا تلاش‌های ارزنده آنها که به واسطه مهارت، دانش، ایثار و اخلاص همواره نویدبخش حیات و سلامت مردم است، مورد تقدیر و تکریم قرار گیرد. در پیشینیه و سابقه تاریخ و فرهنگ عمومی کشورمان، طبابت از جایگاه رفیع و طبیب از قداست خاصی برخوردار بوده است. فرهنگ غنی ایران اسلامی بزرگ مردانی را تربیت کرده است که همگان را به همراهی فراخوانده و در سایه سار ارزش‌های دینی و آموزه‌های توحیدی، علم را در خدمت انسانیت و رشد فضلیت‌های اخلاقی قرار داده‌اند.

اینجانب با پاسداشت و ادای احترام به پزشکان مدافع سلامت مردم میهنم ومخصوصا در دوران سهمگین همه گیری کروناوبه ویژه شهید دکتر محمد زارعی پزشک متعهد و خدوم مدافع سلامت استان، فرا رسیدن روز پزشک را به تمامی اعضای جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد صمیمانه تبریک گفته و امیدوارم ثمره تلاش و همت شبانه روزی شما عزیزان، تامین وارتقا سلامت مردم عزیز کشور مان در راستای تحقق شعار عدالت درسلامت باشد.

دکتر محمد غلام نژاد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کهگیلویه وبویراحمد