مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در نشست شورای اداری استان گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در صدر جدول پروژه های عمرانی هفته دولت در استان و چهارمین دستگاه کشوری از حیث تعداد این پروژه ها شناخته شد. به گزارش قلم دنا از یاسوج، عیسی شهامت مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه […]

 

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در نشست شورای اداری استان گفت: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در صدر جدول پروژه های عمرانی هفته دولت در استان و چهارمین دستگاه کشوری از حیث تعداد این پروژه ها شناخته شد.

به گزارش قلم دنا از یاسوج، عیسی شهامت مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری اظهار کرد: دستگاه‌‌ها ۳۸۸ پروژه عمرانی به ثبت رساندند که ۲۳۴ پروژه افتتاحی و ۱۵۴ مورد کلنگ‌زنی است.

وی گفت: کل اعتبار اختصاص یافته برای پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی هفته دولت یک هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان که ۸۵۰ میلیارد مربوط به پروژه‌های افتتاحی و ۹۸۰ میلیارد کلنگ‌زنی است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بویراحمد ۱۰۶پروژه، کهگیلویه ۶۶ پروژه، گچساران ۴۲ پروژه، باشت ۴۳ پروژه، بهمئی ۱۹، دنا ۵۲، چرام ۲۲ پروژه، مارگون ۲۰، لنده ۱۴ پروژه، و ۴ پروژه هم به‌طور پراکنده است.

شهامت عنوان کرد: بیشترین پروژه‌های عمرانی هفته دولت مربوط به اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات است که از این حیث مجموعه وزارت ارتباطات در استان در صدر جدول و چهارمین دستگاه کشوری قرار دارد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری تعداد پروژه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را ۸۴ پروژه عنوان کرد و افزود: ازین تعداد ۱۲ پروژه افتتاحی و ۷۲ پروژه کلنگ زنی در هفته دولت است.

شهامت گفت: بیشترین سهم پروژه های عمرانی در شهرستان های استان مربوط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که جای تقدیر دارد.