مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دولت ۳۸۸ پروژه عمرانی کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود. عیسی شهامت در نشست شورای اداری که با حضور نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: دستگاه‌‌ها ۳۸۸ پروژه عمرانی در سامانه به ثبت رساندند که ۲۳۴ پروژه افتتاحی و ۱۵۴ مورد کلنگ‌زنی است. […]

 

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته دولت ۳۸۸ پروژه عمرانی کلنگ‌زنی و افتتاح می‌شود.

عیسی شهامت در نشست شورای اداری که با حضور نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: دستگاه‌‌ها ۳۸۸ پروژه عمرانی در سامانه به ثبت رساندند که ۲۳۴ پروژه افتتاحی و ۱۵۴ مورد کلنگ‌زنی است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کل اعتبار اختصاص یافته برای پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی هفته دولت یک هزار و ۸۴۰ میلیارد تومان است که ۸۵۰ میلیارد مربوط به پروژه‌های افتتاحی و ۹۸۰ میلیارد کلنگ‌زنی است.

وی خاطرنشان کرد: بویراحمد ۱۰۶پروژه، کهگیلویه ۶۶ پروژه، گچساران ۴۲ پروژه، باشت ۴۳ پروژه، بهمئی ۱۹، دنا ۵۲، چرام ۲۲ پروژه، مارگون ۲۰، لنده ۱۴ پروژه، و ۴ پروژه هم به صورت پراکنده است.

شهامت عنوان کرد: بیشترین پروژه‌های عمرانی هفته دولت مربوط به اداره‌کل فناوری اطلاعات است،ضمن اینکه در این هفته چند پروژه بزرگ به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/