نشست خبری شهردار چرام با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد. حمزه بازی شهردار چرام با تبریک روز و هفته خبرنگار و گرامیداشت یاد شهدای خبرنگار گفت :خبر پذیرفتنی است و خبرنگاری یک راه و روش پر ارزش است و خبرنگاری یک شخصیت جریان ساز است ،خبرنگاری نمونه بارز اخلاق و تعهد است و بسیار […]

نشست خبری شهردار چرام با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

حمزه بازی شهردار چرام با تبریک روز و هفته خبرنگار و گرامیداشت یاد شهدای خبرنگار گفت :خبر پذیرفتنی است و خبرنگاری یک راه و روش پر ارزش است و خبرنگاری یک شخصیت جریان ساز است ،خبرنگاری نمونه بارز اخلاق و تعهد است و بسیار پر مشغله است که باید با حساسیت به آن نگاه کرد.

بازی با اشاره به اینکه خبرنگاران وجدان بیدار عمومی عصر خود هستند و
زبانشان وجدان گویای بشریت است گفت :درب اتاق من به روی همه ی خبرنگاران باز است .

شهردار چرام با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع در اولویت شهرداری چرام است گفت :ایجاد محیطی امن و با آرامش برای همکاران باعث خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است و به دور از مسائل قومی و قبیله ای به شهروندان خدمات رسانی می کنیم.

حمزه بازی افزود : اماکن شهرداری را مجهز به دوربین مدار بسته کردیم و به دنبال پایش تصویری برای کنترل ترافیک می کنیم و چهارراه های خطرناک را مجهز به چراغ قرمز می‌کنیم.

شهردار چرام با بیان اینکه بازارچه ای برای ساماندهی خرده فروشان و دست فروشان احداث می کنیم ، افزود :سالن مدیریت بحران شهرداری در حال انجام کار است و پارک ولایت را باید ساماندهی کنیم.

بازی افزود : در بحث مبلمان شهری در بلوار شهید دستغیب دو میدان را افتتاح کردیم و میدان معلم را مزین به شهدای فرهنگی کردیم.

شهردار چرم با بیان اینکه آمادگی احداث هتل ۳ طبقه را در چشمه بلقیس داریم ، گفت : از خبرنگاران تقاضا داریم مشکلات شهر را فریاد بزنند ،شهروندان در سطح معابر و جداول آشغال نریزند ،پیاده رو محل کاشت سبزی و نگهداری مرغ نیست و انتظار داریم همشهریان این موارد را رعایت کنند.

بازی با اشاره به اینکه تلاش خواهیم کرد جداول شهر را ساماندهی کنیم ، افزود :
در اطراف مسجد جامع مشکلات اساسی در عبور آب از جداول داشتیم که سیل بند این منطقه را با هزینه ۳۰۰ میلیونی مرتفع کردیم که این اقدام جهت کنترل سیلاب های احتمالی نیز تأثیرگذار است.

بازی با بیان اینکه مردم در پرداخت عوارض استقبال نمی کنند ، گفت :هر خانوار در ازای خدمات شهرداری باید عوراضی بعنوان حق ممیزی پرداخت کنند که شهروندان این همکاری را ندارند .

این مسئول با اشاره به اینکه شهرداری یک واحد عمومی است که خود باید درآمد زایی کند ، افزود : از حمایت های دکتر حاجی زاده معاون عمرانی استاندار که توجه ویژه ای در بحث افزایش اعتبارات شهرداری ها و توسعه مبلمان شهری  به شهرداری ها دارد تشکر می کنم.