محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان عزیز را به میهن اسلامی تبریک گفت . متن پیام به شرح ذیل می باشد : بسم الله الرحمن الرحیم شما موجب عزت اسلام و مسلمین و مردم ایران در دنیا گشته اید و تاریخ را با […]

 

محمد راستا مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی سالروز بازگشت افتخار آفرین آزادگان عزیز را به میهن اسلامی تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل می باشد :
بسم الله الرحمن الرحیم شما موجب عزت اسلام و مسلمین و مردم ایران در دنیا گشته اید و تاریخ را با عظمت و معنویت خود زرین و افتخارآمیز کرده‌اید .
حضرت امام خمینی (ره) آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏‌های مزدوران بعثی ، هراسی به خود راه ندادند . فرزندان روح الله ، صبورتر از سنگ صبور و راضی‏ترین کسان به قضای الهی بودند . اینان سینه‏‌هایی فراخ‏تر از اقیانوس داشتند که از همه‏ جا و همه‏ کس بریده و به خدا پیوسته بودند ، آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند .
راد مردانی که تمام هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و دفاع از اسلام در طبق اخلاص نهادند و با تحمل سخت ترین شرایط و شدیدترین تنگناها و مضایق از باورهای دینی و انقلابی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل دست بر نداشته اند .
اینجانب به نمایندگی از همکاران ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی و ادای احترام به ساحت شهدای والامقام و ایثارگران عرصه های ۸ سال دفاع مقدس به روح بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درود می فرستم و طول عمر ولی امر مسلمین را از درگاه حق تعالی مسالت می نمایم . اطمینان دارم ایران اسلامی با سرمایه ایثار ، جهاد و شهادت همچنان در مسیر اعتلای خویش در کمال امنیت ، آرامش و عزت پیش خواهد رفت و ضمن قطع چنگال طمع مستکبران ، به الگو و نماد موفقی برای تمامی نیک اندیشان و آزادیخواهان جهان تبدیل خواهد شد.

محمد راستا
۲۶ مردادماه ۱۴۰۱