بیش از ۷۷ میلیون متر مکعب گازطبیعی در سه ماهه نخست امسال در بخش صنایع استان کهگیلویه و بویراحمد به مصرف رسیده است.   به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ، ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در سالی که به فرمایش مقام معظم […]

 

بیش از ۷۷ میلیون متر مکعب گازطبیعی در سه ماهه نخست امسال در بخش صنایع استان کهگیلویه و بویراحمد به مصرف رسیده است.

 

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ، ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری، سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده، گاز طبیعی به عنوان محور توسعه و تولید، در اشتغال آفرینی و رونق کسب و کارهای موجود بسیار موثر و نقش اساسی دارد.

 

ریحان بهادر، با تاکید بر سیاست جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوخت های مایع بیان داشت: در سه ماهه نخست امسال در بخش صنایع استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۷۷ میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصرف گاز طبیعی علاوه بر مزیت‌های زیست محیطی، منجر به کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری و افزایش قابلیت اطمینان بهره‌برداری در صنایع نسبت به سوخت مایع است.

 

وی افزود : در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۱ مصرف سی ان جی ها در سطح استان بیش از ۲۵ میلیون متر مکعب و مصرف سایر صنایع بیش از ۵۲ میلیون متر مکعب بوده است.

 

بهادر تاکید کرد: هم اکنون این شرکت توانسته در برنامه‌ریزی‌های مربوط به گازرسانی به بخش‌های صنعتی، تجاری، عمومی و بخش خانگی به اهداف تعیین شده خود دست یابد.