معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات احداث مرکز فرهنگی زیارتی و موکب شهدای کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه آغاز شده است. کیامرث حاجی‌زاده به همراه فرماندار ویژه خرمشهر در بازدید از موکب شهدای کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه گفت: اربعین حماسه ملی شیعیان است و طبق سخنان مقام معظم رهبری […]

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات احداث مرکز فرهنگی زیارتی و موکب شهدای کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه آغاز شده است.

کیامرث حاجی‌زاده به همراه فرماندار ویژه خرمشهر در بازدید از موکب شهدای کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه گفت: اربعین حماسه ملی شیعیان است و طبق سخنان مقام معظم رهبری همه باید پای کار باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: استان‌های مختلفی از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد برای ایام اربعین تمهیداتی را برای زوار اتخاذ کردند و زمین‌هایی در اختیار استان‌ها قرار گرفته است.

وی بیان کرد: این زمین چند سالی است که تحویل استان شده و سال گذشته با پیگیری‌های استاندار از محل بودجه استان اعتباراتی در نظر گرفته شد و خوشبختانه مدت دو هفته‌ای است که عملیات ساخت مرکز فرهنگی زیارتی و موکب شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در شلمچه آغاز شده است.

وی بیان کرد: زیرساخت‌های خدماتی_ رفاهی برای زوار اربعین استان کهگیلویه و بویراحمد در حال احداث است، در این مکان بیش از ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۳۰ حمام آماده می‌شود.

وی بیان کرد: علاوه بر احداث سرویس بهداشتی و حمام سازه‌های موقتی جهت نمازخانه و استراحتگاه خواهران و برادران با وسایل خنک کننده تدارک دیده شده است.

حاجی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: استانداری خوزستان و فرمانداری ویژه خرمشهر حمایت‌های لازم جهت احداث این مرکز فرهنگی را از استان کهگیلویه و بویراحمد دارند و امیدواریم تا ایام اربعین این مکان آماده پذیرایی از زوار کربلا شود.

انتهای پیام/