معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خبر داد

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خبر داد.

به گزارش قلم دنا از یاسوج، سید احسان عسکری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت میدانی و عملیاتی در واحدهای تولیدی برگزار می‌شود، گفت:چنین تصمیمی باعث شده کارخانه قند بعد از سال‌ها تعطیلی در فرآیند بازگشت به چرخه تولید قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارخانه قند یاسوج ظرف ۶ تا ۷ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد‌.

وی با اشاره به بازگشت کارخانه ماشین‌سازی گچساران بعد از سال‌ها تعطیلی گفت: کارخانه درآمد و اشتغال خوبی ایجاد کرده و به طور غیرمستقیم معضلات اجتماعی و آثار زیانبار ناشی از بیکاری را کاهش داده است.

وی از احداث کارخانه فولاد خبر داد و گفت: قریب به ۴۸۰ میلیارد تومان سهمیه تسهیلات اشتغالزایی در چهار ماهه ۱۴۰۱ بوده که به بانک معرفی شده و قریب به ۲۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی از کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در اختصاص تسهیلات اشتغالزایی خبر داد و گفت: صندوق کارآفرینی امید منابع مالی واحدهای تولیدی را به تامین کرده و از همین حیث رتبه دوم را کسب کرد.

انتهای پیام/