نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار و با حضور اعضای نشست برگزار شد. سید علی احمد زاده روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای برنامه ریزی استان گفت : از مدیرعامل آب و فاضلاب استان بخاطر عملکرد خوبی که در زمینه اجرای پروژه و جذب اعتبارات تا کنون […]

 

نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار و با حضور اعضای نشست برگزار شد.

سید علی احمد زاده روز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۱ در نشست شورای برنامه ریزی استان گفت : از مدیرعامل آب و فاضلاب استان بخاطر عملکرد خوبی که در زمینه اجرای پروژه و جذب اعتبارات تا کنون داشته تشکر می کنم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بخاطر عملکرد خوب آب و فاضلاب استان ۴۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات آب و فاضلاب اضافه گردید.

وی با تقدیر از عملکرد مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت : بسیج سازندگی و قرارگاه امام حسن که متولی پروژه های محرومیت زدایی آب و فاضلاب استان هستند پیگیری کنند تا اعتبارات باقی مانده جذب شوند.

نکته دیگری که نشست شورای برنامه ریزی استان مطرح شد تشکر و قدردانی فرمانداران استان از مدیرعامل و مجموعه آب و فاضلاب استان بخاطر عملکرد و اقدامات جهادی در زمینه آبرسانی و پروژه های آبرسانی در شهرستان های مختلف استان بود.