دکتر محمد غلام نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با همراهی دکتر مرادیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ، مدیر منابع فیزیکی و تجهیزات دانشگاه و مدیر خدمات و پشتیبانی دانشگاه و با حضور فرماندار چرام از پروژه در حال ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام بازدید کردند. عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ […]

 

دکتر محمد غلام نژاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با همراهی دکتر مرادیان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ، مدیر منابع فیزیکی و تجهیزات دانشگاه و مدیر خدمات و پشتیبانی دانشگاه و با حضور فرماندار چرام از پروژه در حال ساخت بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام بازدید کردند.

عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ تختخوابی چرام در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و با زیربنای سه هزار و ۸۰۰ متر مربع در ۲ مرحله آغاز شده است.

مبلغ ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر ریاست جمهوری به این طرح اختصاص یافته است و هم اکنون با انتخاب پیمانکار جدید پروژه فعال و در حال کار است.

۲۴ خانه بهداشت، ۶ مرکز بهداشتی و درمانی، کلینیک درمانی پزشکان متخصص، ۳ پایگاه اورژانس جاده‌ای، ۲ مرکز شبانه روزی و بیش از پنج پایگاه سلامت شهری خدمات لازم را در زمینه‌های مختلف به مردم چرام ارائه می‌دهند. شهرستان چرام با بیش از ۳۴ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.