رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پیامی فرارسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخ‌ساز ۱۵ خرداد را تسلیت گفت. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج‌؛ در متن این پیام آمده است. چهاردهم خرداد ماه، خورشیدی غروب کرد که […]

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پیامی فرارسیدن ۱۴ و ۱۵ خرداد، سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام تاریخ‌ساز ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج‌؛ در متن این پیام آمده است.

چهاردهم خرداد ماه، خورشیدی غروب کرد که بدون تردید، تاریخ اسلام پس از پیامبر و ائمه معصومین(ع)، شخصیتی مانند او سراغ ندارد.

در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) ، حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید .

پانزدهم خرداد نیز نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران و منشا عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی است. بی شک نام این روز گره خورده است با نام آن بزرگ مرد عرصه حماسه و عرفان و علم و پارسایی، شجاعت و تدبیر و عطوفت و مهربانی حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران. آن فرزانه بی بدیل آن قدر به این روز اهمیت می داد که گویی دست تقدیر الهی به پاس این اهتمام، سفر ملکوتی او را با پانزده خرداد قرین ساخت و این یوم الله را با نام خمینی برای ابد جاودانه ساخت.

بدین‌وسیله اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد، ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی را به مردم شریف استان تسلیت عرض می کنم.

دکتر محمد غلام نژاد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج