رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: چیلرهای بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت با ظرفیت ۶۰۰ تن و با اعتباری بالغ بر یکصد و چهل میلیارد ریال در راستای تامین سرمایش مطلوب بخش های مختلف بیمارستانی نصب و راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد تصریح کرد:با نصب […]

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: چیلرهای بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت با ظرفیت ۶۰۰ تن و با اعتباری بالغ بر یکصد و چهل میلیارد ریال در راستای تامین سرمایش مطلوب بخش های مختلف بیمارستانی نصب و راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد تصریح کرد:با نصب و راه اندازی این چیلرها تحول چشمگیری در حوزه تاسیسات بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت به ویژه در بحث تامین، تجهیز و توسعه سرمایش این بیمارستان با توجه به طول دوره گرما در شهرستان کهگیلویه صورت خواهد گرفت.

دکتر غلام نژاد با بیان اینکه بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور خرید دو دستگاه چیلرهزینه شده است تاکید کرد:این چیلر ها با ظرفیت هر کدام ۶۰۰ تن و نصب و راه اندازی آن در مدت زمان کوتاهی عملیاتی شده و به بهره برداری نهایی برسد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: سیستم آب خنک چیلرهای تراکمی قبلی بیمارستان با بیش از بیست سال قدمت و فرسودگی مشکلات فراوانی را در فصول گرم سال برای مراجعین بیمارستان به همراه داشت که هم اکنون با نصب و راه اندازی نهایی چیلرهای جدید که در نوع خود از پیشرفته ترین و مجهزترین فن آوری روز برخوردار میباشند، دیگر شاهد مشکلی در تامین سرمایش بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت نخواهیم بود.