حاجی‌زاده بیان کرد: ۴۰ میلیارد تومان برای تعریض و رفع نقاط حادثه‌خیز محور باغچه‌-سادات و ۱۵ میلیاردتومان برای تعریض و روشنایی تنگ پیرزال گذاشته‌ایم. کیامرث حاجی‌زاده در نشست پیگیری پروژه‌های این شهرستان در دهدشت، امیدآفرینی بین مردم را وظیفه همه مسئولان عنوان و اظهار کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات را بیان کنیم، خدمات نظام را هم […]

حاجی‌زاده بیان کرد: ۴۰ میلیارد تومان برای تعریض و رفع نقاط حادثه‌خیز محور باغچه‌-سادات و ۱۵ میلیاردتومان برای تعریض و روشنایی تنگ پیرزال گذاشته‌ایم.

کیامرث حاجی‌زاده در نشست پیگیری پروژه‌های این شهرستان در دهدشت، امیدآفرینی بین مردم را وظیفه همه مسئولان عنوان و اظهار کرد: اگر می‌خواهیم مشکلات را بیان کنیم، خدمات نظام را هم بگوییم.

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کسانی که یاس و ناامیدی را گسترش می‌دهند در زمین معاندین نظام هستند.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد محرومیت‌هایی دارد گفت: اما خدمات انجام‌شده استان، همه مربوط به نظام جمهوری اسلامی هستند.

حاجی‌زاده با بیان اینکه طی چند سال اخیر اقدامات بزرگی در استان و شهرستان‌ها انجام شده است گفت: طی چند سال اخیر برخی پروژه‌های که غیرفعال بودند، فعال شدند و روند خوبی دارند.

وی از پروژه آبرسانی به چهار شهر، آبرسانی به بهمئی، سد آبریز و جاده پاتاوه دهدشت به عنوان تعدادی از این پروژه‌ها نام برد و تصریح کرد: در بحث جاده‌های روستایی بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت احداث راه های روستایی در اختیار اداره راهداری قرار گرفته است.

حاجی‌زاده گفت: جاده چرام-دهدشت که سال‌ها معطل مانده بود ظرف سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: طرح جامع دهدشت در انتظار امضای استاندار است و تا آخر این هفته ابلاغ خواهد شد.

حاجی‌زاده بیان کرد: ۴۰ میلیارد تومان برای تعریض و رفع نقاط حادثه‌خیز محور باغچه‌-سادات و ۱۵ میلیاردتومان برای تعریض و روشنایی تنگ پیرزال گذاشته‌ایم.

وی خواستار احیای طرح بازآفرینی دهدشت شد و گفت: شهرداری و شهرسازی پای کار بیایند و این مهم را به سرانجام برسانند.

حاجی‌زاده افزود: در بحث پروژه‌های فرهنگی در سال‌جاری، از هر جایی بتوانیم کمک می‌کنیم.