همزمان با گرامیداشت هفته روابط عمومی در شورای اداری زندان های کهگیلویه وبویراحمد ازروابط عمومی های زندان ها تجلیل و قدردانی شد. منصور بیژنی مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در این جلسه گفت: روابط عمومی در زندان نقش سپر مدافع در برابر هجمه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی […]

 

همزمان با گرامیداشت هفته روابط عمومی در شورای اداری زندان های کهگیلویه وبویراحمد ازروابط عمومی های زندان ها تجلیل و قدردانی شد.

منصور بیژنی مدیر کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در این جلسه گفت: روابط عمومی در زندان نقش سپر مدافع در برابر هجمه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی هستند و بنابراین باید بیشتر از سایر ارکان سازمان زندان به صداقت و حرفه ای بودن خود را مقید دانسته و در این مسیر گام بردارند. در غیر این صورت عواقب آن منافع ملی کشور را تهدید و به اعتبار سازمان زندان ها آسیب می رساند.

وی اظهار داشت:خوشبختانه زندان های استان دارای برنامه های بسیار متنوع و سازنده ای برای زندانیان و خانواده های آنان هستند که با اطلاع رسانی خوب و مطلوب می توان انعکاس داده شود.

بیژنی مدیر کل زندان های استان تصریح کرد:اقدامات بسیار خوبی در سطح زندان های استان در حوزه های مختلف از جمله اشتغال، آموزش ، برنامه های تربیتی، بهره مندی ازسامانه های الکترونیکی، بهره مندی زندانیان از ارفاقات حقوقی، خدمات رفاهی به زندانیان و خانواده ها و.. بایستی به رسانه ها و جامعه اطلاع رسانی شود.

در این جلسه از مدیر روابط عمومی اداره کل زندان ها و دیگر مسؤلین روابط عمومی زندان های تابعه با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.