معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که همه چیز بر وفق مراد کارخانجات شن و ماسه است گفت: بهانه‌ای برای شن و ماسه بی‌کیفیت در کهگیلویه و بویراحمد نیست.  به گزارش قلم دنا از یاسوج، نشست شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد با چند دستور کار برگزار شد. در این نشست حاجی […]

معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که همه چیز بر وفق مراد کارخانجات شن و ماسه است گفت: بهانه‌ای برای شن و ماسه بی‌کیفیت در کهگیلویه و بویراحمد نیست.

 به گزارش قلم دنا از یاسوج، نشست شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد با چند دستور کار برگزار شد.

در این نشست حاجی زاده معاون امور عمرانی استاندار با اشاره به وضعیت نامناسب کارخانجات تولید شن و ماسه در شهرستان بویراحمد اظهار کرد: ستاد مبارزه با کوه خواری و زمین خواری در استان ایجاد شده برخی‌ها تحت عنوان سرمایه‌گذار در حوزه های مختلف مثل گردشگری اراضی را در اختیار گرفته و بعد از ۲۰ سال هنوز روی آنها انجام نشده است بعضی تغییر کاربری داده‌اند که این موضوع را به جد در دستور کار قرار می دهیم ، همه چیز باید در مدار قانونی باشد چرا که امسال مربوط به همه مردم است.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: مصالح از جمله شن و ماسه باید استاندارد باشد اکنون آقایان قیمت ها را با مجوز و بدون مجوز بالا برده‌اند و دیگر بهانه‌ای برای تولید مصالح استاندارد ندارند در گذشته همواره بهانه‌ی قیمت‌ها را داشتند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در همین شهر زلزله زده سی سخت برخی مصالح پایه‌ای دارای مشکلات فراوانی بود که باید دستگاه‌های نظارتی به جد وارد میدان شوند چرا که استان روی گسل زلزله واقع شده است الان دیگر بهانه‌ای برای بی کیفیتی نیست.

این مسئول افزود: همه چیز بر وفق مراد کارخانجات شن و ماسه است چرا باید تولید نامرغوب داشته باشند.

حاجی‌زاده یادآور شد: در همین مسیر جاده یاسوج به سمیرم آسیب جدی به جاده وارد شده است به هوش باشد نزدیک یکی از روستاها آنقدر برداشت صورت گرفته که زیر باغات روستا خالی شده است و فاجعه محیط زیستی صورت گرفته است