استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی را تبریک گفت. در پیام سید علی احمدزاده آمده؛ روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع سازمان‌ها و منعکس کننده مسائل درونی آن است( مقام معظم رهبری) همواره اطلاع رسانی پایه حقیقی حرکت ساختارمند و مردم پایه و ریل پیش برنده اهداف طراحی شده مبتنی بر شفافیت […]

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی را تبریک گفت.

در پیام سید علی احمدزاده آمده؛

روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع سازمان‌ها و منعکس کننده مسائل درونی آن است( مقام معظم رهبری)

همواره اطلاع رسانی پایه حقیقی حرکت ساختارمند و مردم پایه و ریل پیش برنده اهداف طراحی شده مبتنی بر شفافیت و متاثر از آراء ونظرات مرمی است.

بدون شک هیچ تشکیلات و جامعه و مجموعه ای نمیتواند با نادیده گرفتن این اصل مترقی یعنی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی گام‌های استوار و سرنوشت ساز بردارد.

ارتقاء ارتباطات امروزه در بستر دنیای نوین و همراه و همگام با رشد و توسعه تکنولوژی در ابعاد متعدد و ترقی چشمگیر ساحت علم و دانش،خود گویای اهمیت این مساله و توجه به ضرورت اجتناب ناپذیر رسانه و گسترش و برنامه ریزی برای رونق تمام بعدی آنست.

اصحاب رسانه،متولیان اصلاع‌ رسانی و دست اندرکاران خبر،
روابط عمومی و ارتباطات حقیقتا پیشگامان عرصه توسعه، رشد و توفیق در رسیدن به اهداف بزرگند.

اینجانب فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت روز شکوهمند ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به اهالی زحمت کش و خوشنام این عرصه، خبرنگاران، صاحبان رسانه، مدیران و چرخانندگان خبرگزاری‌ها، مطبوعات، سایت‌ها ، فعالان رسانه ای ،مدیران و کارکنان ارزشمند روابط عمومی ها، صداوسیما و جمیع کمک کنندگان به امر اطلاع رسانی تبریک و شادباش عرض می‌کنم.

در ایام جهاد تبیین و محوریت بیانیه گام دوم و در سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین ،و روزهای آغازین طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها در دولت ایران قوی ،همه شما فرهیختگان رسانه،اطلاع رسانی و روابط عمومی را به کمک طلبیده ،خواهان همراهی موثر و سازنده همه شما عزیزان هستم.

به روح مطهر شهدای والامقام رسانه درود میفرستم و توفیق روز افزون همه شما امیدآفرینان جامعه را از خداوند متعال خواهانم.

سید علی احمدزاده
استاندار کهگیلویه و بویراحمد