استاندار کهگیلویه و بویراحمد درگذشت استاد اخلاق و عرفان حجت‌‌الاسلام فاطمی‌نیا(ره) را تسلیت گفت. در پیامی که سید علی احمدزاده به مناسبت درگذشت این استاد اخلاق صادر کرده آمده؛ إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ. (هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود […]

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد درگذشت استاد اخلاق و عرفان حجت‌‌الاسلام فاطمی‌نیا(ره) را تسلیت گفت.

در پیامی که سید علی احمدزاده به مناسبت درگذشت این استاد اخلاق صادر کرده آمده؛

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.
(هرگاه عالمی بمیرد رخنه ای جبران ناپذیر در اسلام ایجاد می شود که تا روز قیامت هیچ چیز آن را فرو نمى ‏پوشد.)

چه بسیارند انسانهای جامع الاطراف و خودساخته ای که در مسیر علو درجات انسانی و در طریق احیاء تعالی وتهذیب جوامع مجاهدانه کوشیدند ،عبدصالح خداوند شدند و در پیوند با فرهنگ سازنده اسلامی عمرخویش گذراندند و نام نیکو برجای نهادند.

سالهای متمادی کلام متنفذ و سخن تاثیرگزار و نفس طیب استاد اخلاق و عرفان، مرحوم آیت الله سید عبداله فاطمی نیا(ره) فضای جامعه و قلوب هموطنان خداجوی ما را،سرشار زیبائی‌های اخلاقی و توصیه های عالمانه و عطر ملکوتی بیان روایات و شرح آیات و گفتار نغز نهج البلاغه کرده است.

عرفان متجلی در کلام و عمل و پرهیزگاری و تقوای توام با ارشاد و راهنمایی و آگاهی بخشی در کنار صفا و صداقت و علم ربانی ،از ایشان شخصیتی
مانا ،محبوب و موفق در نشر فرهنگ ناب اسلامی و دینی ساخته است.

فقدان این عارف بالله و شخصیت گرانسنگ و فراموش ناشدنی مسلما ثلمه ای سنگین و اندوهی بزرگ است.

اینجانب مصیبت ارتحال ایشان را به محضر حضرت ولی عصر(عج) مقام معظم رهبری ،شاگردان و دوست داران، قاطبه ملت ایران و مردم دین باور استان کهگیلویه و بویراحمد صمیمانه تسلیت عرض میکنم.

سید علی احمد زاده
استاندار کهگیلویه و بویراحمد