دکتر شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در استان بیان داشت: امروز هفدهمین رزمایش را  به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان داریم خوشبختانه رزمایش های مختلفی در حوزه بهداشتی معیشتی آموزشی گرمایشی در سطح استان برگزار کردیم. مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) افزود :امروز ۴۵۰۰ بسته معیشتی توزیع و […]

دکتر شایان نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره)در استان بیان داشت:
امروز هفدهمین رزمایش را  به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان داریم خوشبختانه رزمایش های مختلفی در حوزه بهداشتی معیشتی آموزشی گرمایشی در سطح استان برگزار کردیم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) افزود :امروز ۴۵۰۰ بسته معیشتی توزیع و در ادامه نیز ۲۳۰۰ بسته پوشاک البسه و لباس کودک و نوجوان انشالله  در نقاط مختلف توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: کار شناسایی هم توسط گروه جهادی ، موکب ها ، هیئت ها و سازمان های مردم نهاد در نقاط مختلف استان انجام شده و این مسیر که در دوسال قبل شروع کردیم انشالله ادامه خواهد داشت و ما در کنار مردم عزیز استان خواهیم بود.

وی افزود : در رابطه با دو کارخانه که وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان داشتیم که مد نظر دستگاه اجرایی باشد در خصوص شر کت دارویی هربی فارمد که در شهرستان کچساران واقع شده انشالله  به همین زودی راه اندازی  میشود.

نادری گفت :  کارخانه قند یاسوج نیز که نماد صنعت استان هست و در مرکز استان قرار دارد و پنجاه یک درصد آن متعلق به ستاد اجرایی است و عملیات راه اندازی این کارخانه شروع شده است و در خصوص این دو کارخانه هر گونه پیشرفت کمی و کیفی این دو کارخانه از کانال روابط عمومی ستاد اجرایی حضرت امام اطلاع رسانی می شود.