به گزارش قلم دنا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان  آیین نکوداشت هفته سلامت، ضمن ارج نهادن به خدمات حوزه بهداشت و درمان گفت: نامگذاری ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت ماه به عنوان هفته سلامت، فرصتی برای تبیین اهمیت سلامت در توسعه پایدار است. دکتر محمد غلام نژاد ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون […]

 

 

به گزارش قلم دنا؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان  آیین نکوداشت هفته سلامت، ضمن ارج نهادن به خدمات حوزه بهداشت و درمان گفت: نامگذاری ۱۷ تا ۲۳ اردیبهشت ماه به عنوان هفته سلامت، فرصتی برای تبیین اهمیت سلامت در توسعه پایدار است.

دکتر محمد غلام نژاد ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون خدمات بسیاری در حوزه بهداشت و درمان صورت پذیرفته که اهمیت و ارزش زحمات و خدمات کادر بهداشت و درمان بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه های هفته سلامت، اظهار داشت: ارتقاء فرهنگ سلامت، یکی مهمترین اهداف هفته سلامت بوده که امسال با شعار “سلامت ما، سلامت سیاره ما” به این موضوع می پردازد که سلامت جامعه بشری به یکدیگر وابسته است و نمیتوان نسبت به هم بی تفاوت بود.

دکتر غلام نژاد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید مدافع سلامت استان‌ شهید دکتر محمد زارعی، عنوان کرد: از تلاش های بی بدیل یکایک مدافعان سلامت که همواره در کنار مردم برای حفظ سلامت جامعه از خودگذشتگی کردند، تشکر میکنم و از خداوند برای ایشان طلب سلامتی دارم.