پس از انتشار مغرضانه و خلاف اخلاق یک فایل صوتی ، عده ای از وضعیت بوجود آمده نهایت سوء استفاده را به منصه ی ظهور رساندند و سبب ایجاد تفرقه شدند. اکنون چندین نکته پیرامون فایل صوتی مذکور و مسائل پس از آن قابل ذکر است: اولا انتشار هرگونه فایل صوتی از سوی هر […]

 

پس از انتشار مغرضانه و خلاف اخلاق یک فایل صوتی ، عده ای از وضعیت بوجود آمده نهایت سوء استفاده را به منصه ی ظهور رساندند و سبب ایجاد تفرقه شدند.

اکنون چندین نکته پیرامون فایل صوتی مذکور و مسائل پس از آن قابل ذکر است:

اولا انتشار هرگونه فایل صوتی از سوی هر کسی، کاری ناشایست و غیراخلاقی است که خود پیگرد قانونی دارد. ممکن است یک مدیر در یک جایی دقت لازم را در به کاربردن واژگان نداشته باشد که دکتر غلامنژاد هم مثل دیگر انسانها مبرا از اشتباه نیست و البته همه انسانها دچار اشتباه می شوند.

ثانیا: هیچکس نمی تواند تلاشهای فراوان دکتر غلامنژاد را در این مدت کم در حوزه بهداشت و درمان فراموش کند. کما اینکه وی در این مدت کم که از ریاست ایشان بر دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد می گذرد، نشان دادند لیاقت چنین منصبی را داشته اند، کارها و اقداماتی که ایشان در زمان مدیریتش انجام داده اند، گواه این ادعاست که در یک مقاله جداگانه به آن خواهیم پرداخت.

ثالثا: هم آقای دکتر غلامنژاد و هم آقای دکتر جاودان سیرت از افراد علمی و شناخته شده حوزه بهداشت و درمان استان هستند و قطعا اگر موردی باشد خودشان مشکل بوجود آمده را بین خودشان حل خواهند کرد و نیازی نیست عده ای جو‌ آرام و علمی دانشگاه علوم پزشکی را بی خود و نابخردانه مسموم کنند تا بدینوسیله از آب گل آلود ماهی بگیرند.

رابعا: کسیکه این فایل صوتی محرمانه را پخش کرد، هدفش بی احترامی به جایگاه علم به صورت عام و دو استاد نامدار دانشگاه به طور خاص بود که امیدواریم با پیگیری متولیان امر و برخورد با انتشار دهنده فایل صوتی برخورد جدی شود تا درس عبرتی باشد برای کسانیکه دنبال ملتهب شدن فضای سیاسی و علمی استان می گردند.

خامسا: از کسانیکه با هیاهو قصد تفرقه افکنی دارند، بایستی فهماند که هرگز اجازه ندارند مشکلات اصلی جامعه را قربانی حاشیه ها نکنند لذا باید به آنها هشدار داده شود به اینگونه مسائل دامن نزنند زیرا اینان در جریجه دار کردن احساسات مردم شریک هستند.

در پایان یادآور می شود دکتر غلامنژاد متخصص عفونی دقیقا همزمان با دکتر جاودان سیرت در همان بیمارستان جلیل در اوج کرونا قرار داشت و شبانه روز جهادی و فداکارانه تلاش و خدمت کردند.