به مناسبت هفته سلامت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه با حضور در گلزار شهدای گمنام یاسوج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد؛ سرپرست دانشگاه ضمن تبریک هفته سلامت، عنوان کرد: امنیت […]


به مناسبت هفته سلامت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و اعضای هیئت رئیسه این دانشگاه با حضور در گلزار شهدای گمنام یاسوج به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر محمد غلام نژاد؛ سرپرست دانشگاه ضمن تبریک هفته سلامت، عنوان کرد: امنیت و سلامت دو نعمت بزرگی است که خداوند در دنیا به انسان عطا نموده است.

وی ادامه داد: ما در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج متولی سلامت هستیم اما امنیت امروز ما مدیون جان‌فشانی، ایثارگری و از خودگذشتگی شهدا است که در سایه این امنیت است که میتوانیم در راستای تحقق سلامت گام بر داریم.

وی اذعان داشت: نعمت حیات از مهمترین دارایی های انسان است که شهدا ان را تقدیم نظام اسلامی کردند و ما همواره قدردان خون شهدا هستیم.

مسئول دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج نیز در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع سلامت، گفت: شهید شدن و در مسیر شهدا بودن بالاترین ارزش هاست.

حجت الاسلام مسعود داستار افزود: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق شهادت دهد و چنانچه قسمت ما نشد، در مسیر آرمان های شهدا باشیم.