نشست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با فرماندار شهرستان بهمئی و فرمانده پدافند هوایی ارتش در جنوب کشور با هدف حل مشکلات راه اندازی سایت ارتباطی ماغر برگزار شد. سید محمودرادمنش مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، با سفر به شهرستان بهمئی با فرماندار این شهرستان و فرمانده پدافند هوایی ارتش جنوب دیدار وگفتگو […]

 

نشست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با فرماندار شهرستان بهمئی و فرمانده پدافند هوایی ارتش در جنوب کشور با هدف حل مشکلات راه اندازی سایت ارتباطی ماغر برگزار شد.

سید محمودرادمنش مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان، با سفر به شهرستان بهمئی با فرماندار این شهرستان و فرمانده پدافند هوایی ارتش جنوب دیدار وگفتگو کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: پروژه ارتباطی ماغر با توجه به موقعیت استراتژیک خود از مهمترین پروژه های ارتباطی وزارت ارتباطات در کشور است که با راه اندازی آن قریب ۴۰ روستا و بیشتر می تواند تحت پوشش خدمات آن قرار گیرد.

رادمنش خدمت به مردم علی الخصوص مردم روستاها و مناطق محروم را اولویت کاری وزارت ارتباطات دولت مردمی عنوان کرد وافزود: نقطه مشترک همه کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران به مردم ختم می شود.

نماینده ارشد وزیر ارتباطات در استان از تلاشهای فرماندار شهرستان بهمئی و فرمانده پدافند هوایی ارتش در جنوب کشور قدردانی کرد و گفت: رفع موانع توسعه منتج به خدمت به مردم علاوه بر خشنودی و جلب رضایت مردمی موجب جلب رضایت خداوند متعال خواهد بود.

رادمنش ابراز امیدواری کرد با بازشدن گره موجود بعد از گذشت یکسال ونیم و اخذ مجوزات لازم، عملیات احداث سایت ارتباطی ماغر در اسرع وقت آغاز شود.

در این سفر مدیر ارشد ایرانسل منطقه جنوب کشور و مسئولین ارتباطی استان نیز حضور داشتند.