رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت. به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، متن پیام تبریک علی شهابی نسب به این مناسبت به شرح زیر است: “ گذشت، ماه خدا و رسید، عید صیام/ به هر […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

به گزارش قلم دنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، متن پیام تبریک علی شهابی نسب به این مناسبت به شرح زیر است:

 گذشت، ماه خدا و رسید، عید صیام/ به هر دو باد درود و به هر دو باد سلام

ماه رمضان، ماه توبه و تطهیر جان، ماه ضیافت الهی به پایان رسید و عطر دل انگیز و روح نواز عید سعید فطر، عید بندگی و بالندگی، در همه جای و همه جان ها پیچید.

عید فطرکارنامه یک ماه آزمون خودسازی در مکتب انسان ساز اسلام است و کلید گشودن درهای مدرسه رستگاری به روی آنانی که از این آزمون سربلند بیرون آمدند.

وداع با ماه مبارک رمضان، سلام به روزهایی نو با اندیشه هایی تازه، و برچیده شدن خوان صیام نیز آغاز گستردن سفره ای دیگر با ره توشه ای رمضانی است.

آنان که از بوستان فراخ رمضان به قدر دلدادگی میوه برگرفته اند، هر چند اندوه وداع با زیباترین روزها و شب های خدا را در دل دارند، اما از محصول ناب این باغ بهشتی نیز مسرور و شاکرند، که تا رمضانی دیگر کامشان را شیرین خواهد کرد.

به امید بهره مندی بایسته و شایسته از برکات ماهی که محمل وحدت و همبستگی امت مسلمان است، و به یمن حضور همدلانه در این ماه عزیز، پایان خوش بهار صیام را در سراسر جهان اسلام جشن می گیریم و به استقبال روزهایی روشن تر و آفتابی تر برای پیروان شریعت نبوی می رویم.

فرارسیدن عید سعید فطر، عید فطرت های پاک و خداجو، عید عبادت و اخوت را به پیشگاه حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه الشری، مقام معظم رهبری مد ظله العالی، و تمامی خادمان دلسوز مردم در دستگاه های اجراییبالاخص سازمان برنامه و بودجه کشور، ملت بزرگوار ایران و مسلمانان سراسر جهان تبریک و تهنیت می گویم و به امید شکفتن شکوفه های ظهور منجی موعود، برای امت اسلامی روزهایی سرشار از همدلی و برادری، سعادت و بهروزی آرزومندم.”

علی شهابی نسب

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان