دکتر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی، از اساتید ، کارمندان و دانشجویان دانشگاههای استان بویژه مجموعه ی دانشگاه یاسوج جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .   به گزارش قلم دنا، دکتر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی، از اساتید ، کارمندان و دانشجویان دانشگاههای استان بویژه مجموعه ی دانشگاه یاسوج […]

 

دکتر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی، از اساتید ، کارمندان و دانشجویان دانشگاههای استان بویژه مجموعه ی دانشگاه یاسوج جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .

 

به گزارش قلم دنا، دکتر کرمی رئیس دانشگاه یاسوج طی پیامی، از اساتید ، کارمندان و دانشجویان دانشگاههای استان بویژه مجموعه ی دانشگاه یاسوج جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد .

                  بسم الله الرحمن الرحیم
  روز قدس یکی از آن جلوه‌ های حقیقی اتحاد و انسجام دنیای اسلام است.     مقام معظم رهبری
روز قدس یادگار امام راحل(ره) که موجب قدرت و تقویت روحیه استکبار ستیزی جهان اسلام گردید، این فرمان امام باعث شد تا مردم در ماه مبارک رمضان با مشت های گره کرده و عزم راسخ به صحنه آمده و انزجار خود را نسبت به استکبار جهانی و صهیونیسم ابراز و حمایت خود را از مردم مظلوم و مسلمان فلسطین علنی نمایند .
با توجه به ظلم مضاعفی که دولت غاصب صهیونیسم در سال جاری نسبت به مردم مظلوم فلسطین و قبله ی اول مسلمانان روا داشته ضرورت حضور در صحنه و محکوم کردن آن بیش از پیش است .
حضور یکپارچه و باشکوه و استقبال سایر مسلمانان جهان از این فرمان امام راحل(ره) سبب بروز قدرت اسلام و نمایش آن در عرصه های جهانی خواهد بود .
اینجانب از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاههای استان بویژه مجموعه ی دانشگاه یاسوج جهت حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین دعوت می کنم.
« وعده دیدار راهپیمایی روز قدس»
دکتر بهادر کرمی
سرپرست دانشگاه یاسوج