به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سید علی احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، دکتر غلام نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، به همراه دکتر شهرام مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد، معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی، مدیر کل بنیاد شهید استان ، دکتر […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سید علی احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون سیاسی امنیتی استاندار، دکتر غلام نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، به همراه دکتر شهرام مهدوی مطلق فرماندار بویراحمد، معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی، مدیر کل بنیاد شهید استان ، دکتر نیازی سرپرست بیمارستان ، از بیمارستان از شهید بهشتی یاسوج بازدید کردند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید با حضور در بخش های مختلف بیمارستان شهید بهشتی، ضمن عرض خداقوت به مدافعان سلامت، با مراجعین، بیماران و کادر درمان، گفت و گو کرد و از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام شده قرار گرفت.

در ادامه این بازدید دکتر غلام نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ، آخرین وضعیت بیماری کووید در استان و گزارشی از خدمات ارائه شده به بیماران و اقدامات در دست انجام به منظور بهبود عملکرد خدمات رسانی به مردم را تشریح کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی افزود: در این مدت کارکنان حوزه سلامت، بار سنگین این بیماری را به دوش کشیدند تا بیماران را مداوا و درمان کنند.

غلام نژاد ادامه داد: کادر درمان در این مسیر، شهیدانی را تقدیم کردند که علو درجات را برای این شهدا خواستاریم و برای تلاشگران عرصه سلامت و خانواده آن ها آرزوی سلامتی و تندرستی می کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از بخش های icuو‌اورژانس بازی بعمل آورد و در این بازدید از آخرین وضعیت درمانی مادر شهید مفقودالاثر فضل الله خوید جویا شدند و از کادر درمان جهت مداوای همه بیماران و این مادر شهید تقدیر نمودند.

در پایان استاندار استان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی از سرپرست ومجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان بخاطر خدمات رسانی مطلوب و با کیفیت به بیماران و ذینفعان تشکر و قدردانی کردند و قول مساعدت و همکاری را به دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص اعتبار به تکمیل سازه های عمرانی دادند.