با صدور حکمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد به یک ندای وحدتی از بخش سپیدار بویراحمد رسید.

به گزارش قلم دنا سید نورالله هدایت به عنوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد معرفی شده و به زودی مراسم معارفه وی برگزار خواهد شد.

هدایت‌ از کارکنان با سابقه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد و از نیروهای نزدیک به مهدی روشنفکر نماینده شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون است که جایگزین فاطمه اسدی مدیرکل فعلی این اداره‌کل خواهد شد.

«سید نورالله هدایت» داری مدرک فوق دکتری نانو فیزیک و نانو الکترونیک از دانشگاه آذربایجان غربی( ارومیه) است و از سوابق مدیریتی و آموزشی وی می توان به موارد ذیل اشاره کرد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان، رئیس اداره سنجش و ارزشیابی، رئیس مؤسسات کارآموزی آزاد، معاون فنی و آموزشی، معاون اداری و پشتیبانی مدیر کل، قائم مقام مدیر کل و معاون اداری و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تدریس دروس مختلف در رشته‌های مهندسی برق و فیزیک در دانشگاه‌های ارومیه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج، دانشگاه پیام نور، آموزشکده سما، آموزشکده فنی و حرفه‌ای و علمی کاربردی و معاون اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد.