مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از بیمه دی در دانشگاه شده که بنا به دلایلی قابل توجه است. به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ یعقوب برفر افزود: تاکنون تعداد کل بیمه شدگان تحت پوشش بیمه دی برای بیمه […]

 

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: خوشبختانه استقبال خیلی خوبی از بیمه دی در دانشگاه شده که بنا به دلایلی قابل توجه است.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ یعقوب برفر افزود: تاکنون تعداد کل بیمه شدگان تحت پوشش بیمه دی برای بیمه تکمیلی ۵ هزارو ۲۳۳ نفر می باشد که از این تعداد ۲ هزار و ۵۱۳ نفر اصلی و تعداد افراد تبعی ۲هزارو ٧٢٠ نفر می باشند.

وی با بیان اینکه تعدد شعب این بیمه در شهرستان های استان که باعث سهولت در پرداخت ها می شود یکی از دلایل استقبال بی نظیرکارکنان دانشگاه علوم پزشکی از بیمه دی است تصریح کرد:امتیازهای ویژه ای جهت رفاه حال خانواده های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان در بسته خدمتی خود به همراه داردکه موجب استقبال قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه این بیمه مسئولیت مدنی دستیاران پزشکی را نیز متعهد شده است تاکید کرد: بیمه دی جهت حسن انجام کار تضمین داده و متعهد شده مطالبات پرسنل را که مربوط به سالهای قبل بود به تمام و کمال پرداخت نماید.

مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی استان افزود : بیمه دی متعهد شده که مطالبات پرسنل را جهت رفاه حال همکاران و جلوگیری از اتلاف وقت در اسرع وقت پرداخت نماید و تمام خدمات ارائه شده الکترونیک باشد.