مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین بهره برداری مسیر ارتباطی روستای مظفری سرتنگ رواق اظهار داشت: راه روستایی گزدون، مظفری و سرتنگ رواق به طول شش کیلومتر و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با پیگیری نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش قلم دنا؛محمد نصیری راد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای این استان در آئین بهره برداری مسیر ارتباطی روستای مظفری سرتنگ رواق اظهار داشت: راه روستایی گزدون، مظفری و سرتنگ رواق به طول شش کیلومتر و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال با پیگیری نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه آسفالت این مسیر یکی از مطالبات مهم مردم منطقه بوده گفت: با بهره‌برداری از این مسیر شاهد سهولت در رفت و آمد روستاهای تحت پوشش و کاهش حجم تصادفات می‌شود.

وی افزود: در حوزه راه روستایی در شهرستان دنا کارهای خوبی درحال انجام است و محور شبلیز نیز شش کیلومتر روکش و آسفالت شد.

مهدی روشنفکر نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون ضمن تقدیر از مسئولانی که در تکمیل این پروژه همکاری داشتند گفت: خدا را شاکریم که در مسیر خدمت به مردم مدیران نظام جمهوری اسلامی پای کار هستند.

وی توجه و رسیدگی به مطالبات به حق مردم را از وظایف مهم مسئولان برشمرد و افزود: یکی از مهم‌ترین مطالبات در روستاهای استان استاندار سازی و بهسازی معابر و مسیرهای ارتباطی است که با توجه به اعتبارات اختصاص یافته به استان در قالب بودجه سال جاری امیدواریم بخشی از این مطالبات پاسخ داده شود و شاهد رفع مشکلات باشیم.