معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عملکرد عالی دانشگاه علوم پزشکی در ارزیابی سراسری دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشکر و قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم […]

 

 

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عملکرد عالی دانشگاه علوم پزشکی در ارزیابی سراسری دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه های اجرایی سراسر کشور و کسب رتبه عالی توسط دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در بین دانشگاه های سراسر کشور، دکتر تقوی نژاد طی نامه ای از دانشگاه های علوم‌پزشکی برتر کشور تقدیر کرد.

جلال پوران فر در ادامه افزود: این موفقیت نتیجه پیگیری و راهنمایی های رئیس دانشگاه و کارتیمی همه پرسنل و مدیران و معاونان در سال گذشته بود که جا دارد به همه این عزیزان خداقوت و خسته نباشید عرض نمایم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جا دارد از طرف همه همکاران از حمایت های دکتر تقوی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی استان نیز صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم