به گزارش قلم دنا؛ نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی درگذشت سرهنگ پاسدار نعمت پایدار، یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت. متن پیام نماینده مردم شریف بویراحمد،دنا و مارگون درمجلس شورای اسلامی به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبردرگذشت […]

به گزارش قلم دنا؛ نماینده مردم شریف بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی درگذشت سرهنگ پاسدار نعمت پایدار، یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن پیام نماینده مردم شریف بویراحمد،دنا و مارگون درمجلس شورای اسلامی به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبردرگذشت رزمنده، جانباز و یادگار دوران دفاع مقدس، زنده یاد سرهنگ پاسدار نعمت پایدار که عمر با برکت خویش را در راه پاسداری از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت بی منت به مردم صرف نمودند ، موجب تالم و تاثر شد.
اینجانب درگذشت این پاسدار سرافراز میدان‌های جهاد و شهادت را به خانواده معظم و معزز آن مرحوم ، مردم خوب و ولایتمدار بخش کبگیان و ایل های بزرگ عباسی و کی گیوی بویژه فامیل های پایدار،سهیلی،خوشزاد،وکیلی و رست و همه همرزمان آن عزیز سفر کرده تسلیت عرض نموده و ازخداوند متعال افضل درجات و رضوان الهی برای آن مرحوم مغفور و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت دارم.

مهدی روشنفکر
۱/۴/۱۴٠٠