به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،جشن دختران رای اولی شهرستان کهگیلویه برگزار شد. سیده زهرا کاظمی بیان داشت: خوشحال هستیم که دختران ما در سن تکلیف سیاسی قرار گرفتند و با شرکت در انتخابات می‌توانند در تعیین سرنوشت خودشان تأثیرگذار باشند. رئیس ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه در ادامه افزود: همان طوری که ما جشن تکلیف […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،جشن دختران رای اولی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

سیده زهرا کاظمی بیان داشت: خوشحال هستیم که دختران ما در سن تکلیف سیاسی قرار گرفتند و با شرکت در انتخابات می‌توانند در تعیین سرنوشت خودشان تأثیرگذار باشند.

رئیس ستاد بانوان شهرستان کهگیلویه در ادامه افزود: همان طوری که ما جشن تکلیف دینی داریم جشن تکلیف سیاسی نیز داریم و این وظیفه همه ما است که به عنوان دوام بخش و قوام نظام جمهوری اسلامی ایران، این امر مهم را به نوعی پیش ببریم که موجب تقویت نظام بشود.

وی تاکید کرد: الحمدالله نسل جوان ما یک نسل آگاه و دارای تحلیل سیاسی هست و امیدوار هستیم که از حق انتخابی که برای آنان ایجاد شده است کمال استفاده را ببرند.

کاظمی با تشکر از حجت الاسلام ولایتی،سید خدادوست موسوی سادات، حجت الاسلام مردانی و همچنین سرکار خانم مویدی از زحمات این عزیزان قدردانی کرد.

در پایان به نفراتی به قید قرعه هدایای اهدا شد وی نیز از همکاری خانم مویدی نایب رئیس ستاد قدردانی ویژه کرد.

اسلام غلامی رئیس ستاد گام دوم انقلاب اسلامی آیت الله رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد از خانم کاظمی و خانم مویدی مسئولین ستاد بانوان گام دوم انقلاب کهگیلویه جهت برگزاری این همایش تقدیر و تشکر کرد.