به دلیل قعطی مکرر برق در شهرستان کهگیلویه یک پست سیار برق در منطقه سرپری در حال نصب می باشد. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اعلام این خبر گفت: در بررسی‌هایی که در شبکه توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه شبکه انجام دادیم متوجه شدیم که در حوزه کهگیلویه شبکه بالادستی […]

به دلیل قعطی مکرر برق در شهرستان کهگیلویه یک پست سیار برق در منطقه سرپری در حال نصب می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اعلام این خبر گفت:
در بررسی‌هایی که در شبکه توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه شبکه انجام دادیم متوجه شدیم که در حوزه کهگیلویه شبکه بالادستی با تکمیل ظرفیت و فول بار بودن پست سرپری دهدشت مواجه هستیم بطوریکه ضعف ولتاژ شدید در حوزه های مختلف شهر دهدشت و سوق و لنده شاهد بودیم و قطعا اگر امسال این مورد پیش بینی نمی شد و شکل نمی گرفت با مشکل جدی و بحران مواجه می شدیم.

جمال معتمدی زاده افزود :بعد از حضور دکتر حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در استان که آشنا به کار بودند افتخاری بود که در استان حضور پیدا کردند و از ظرفیت های ایشان در این زمینه استفاده شد.

وی با اشاره به پیگیری های معاون عمرانی استاندار گفت:پیگیری های مجدانه و مکرر ایشان و تماس ها و استمرار این پیگیری ها از طرف دکتر حاجی زاده از طریق برق منطقه ای خوزستان و توانیر باعث شد که قول مساعدت در این زمینه داده شود.

معتمدی زاده گفت:طبق بررسی های کارشناسی که شکل گرفت مدیر عامل محترم برق منطقه ای قول مساعد دادند که این افزایش ظرفیت در حوزه انتقال و فوق توزیع و نصب موبیل انجام بگیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با اشاره به پیگیری های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت های نماینده محترم کهگیلویه بزرگ مزید بر علت شد و خوشبختانه بنا به قولی که داده بودند تا قبل از خرداد ماه این پست موبیل در محل ایستگاه دهدشت استقرار پیدا کرد و امروز کار نصب آن در حال انجام است و انشالله تا قبل از شروع پیک به بهره برداری خواهد رسید و وارد مدار خواهد شد و ضعف ولتاژ در حوزه شهر دهدشت نخواهیم داشت .

معتمدی زاده خاطرنشان کرد:البته نیازهای ما در حوزه فوق توزیع به ویژه در حوزه پست دژکوه که شهرهای لنده و سوق را تامین می کند نیاز مبرم هست و مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان قول دادند طبق برنامه ریزی انجام شده در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: همچنین در حوزه دیشموک و قلعه رئیسی به دلیل طولانی بودن مسیر ضعف ولتاژ داریم که انشالله با آمدن این پست کمکی به این مناطق هم می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:
در پایان از همکاری و همراهی و تلاش مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان و پرسنل زیر مجموعه بخاطر توجه و عنایت به زیر ساخت های بالادستی شبکه های برق استان تقدیر و تشکر می کنم.