مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جلسه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی خبر داد. محمد محمدی بیان کرد:جلسه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با توجه به بند ” ب” ماده ۱۴ قانون جدید مدیریت بحران کشور، به ریاست مدیر کل مدیریت بحران و با حضور مدیر عامل جمعیت […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جلسه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی خبر داد.

محمد محمدی بیان کرد:جلسه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با توجه به بند ” ب” ماده ۱۴ قانون جدید مدیریت بحران کشور، به ریاست مدیر کل مدیریت بحران و با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان و سایر مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط استان تشکیل گردید.

در این جلسه مدیرکل مدیریت بحران با بیان اینکه نقش آموزش در پیشگیری بحران ها تاثیر به سزایی دارد ،گفت: بنابراین استفاده بیشتر و مفید از فضاهای مجازی به منظور آموزش با توجه به شیوع ویروس کرونا مورد تاکید است.

محمدی افزود:ضرورت دارد ادارات مرتبط از جمله جمعیت هلال احمر استان، اورژانس، آتش نشانی از طرق مختلف به ویژه رسانه ها ، فضاهای مجازی، ویدئو کنفرانس و رسانه ملی نسبت به آموزش‌های همگانی اقدام نمایند.

مدیرکل مدیریت بحران استان گفت: ادارات و سازمان های عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران ملزم هستند از طریق وزارتخانه‌های متبوع اعتبارات مورد نیاز را پیگیری نمایند.