معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با نظارت میدانی و نقطه به نقطه بر ساخت و سازهای شهر زلزله‌زده سی‌سخت دستوراتی برای تسریع در روند کار صادر کرد به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،  حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار به همراه پناهی فرماندار دنا، شهردار سی‌سخت، مدیرکل بنیادمسکن، نظام مهندسی و صفایی رئیس ستاد بازسازی زلزله […]

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با نظارت میدانی و نقطه به نقطه بر ساخت و سازهای شهر زلزله‌زده سی‌سخت دستوراتی برای تسریع در روند کار صادر کرد

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،  حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار به همراه پناهی فرماندار دنا، شهردار سی‌سخت، مدیرکل بنیادمسکن، نظام مهندسی و صفایی رئیس ستاد بازسازی زلزله شهرستان دنا از نحوه اجرای کار دستگاه های اجرایی و نظارتی بازدید کردند.

حاجی‌زاده معاون استاندار  گفت: با توجه به بازدید میدانی از ساختمان‌های در احداث نواقصی وجود داشت که در محل کار ناظران بنیاد مسکن و نظام مهندسی ملزم به دقت و نظارت بیشتر بر نحوه ساخت و سازها شدند.

حاجی زاده افزود: مصوب شد از این پس بنیاد مسکن  به متقاضیان فاقد پروانه خدمات ندهد، تیم نظارت عالی سازمان از فردا مستقر شود و اولویت ارجاع کار نظارت با ناظرین بنیاد مسکن باشد.

معاون عمرانی استاندار بیان کرد: مقرر گردید بنیاد مسکن تا ۲۵ فروردین آواربرداری در شهر سی‌سخت را به طور کامل انجام دهد و تا ۳۰ فروردین آواربرداری در روستاها را به طور کامل به پایان رساند،کل جداول پر شده از آواربرداری در سطح شهر پاکسازی شود، کلیه مجوزات باید تا ۲۵ فروردین تمام شود.

وی گفت: از فردا ساعت کاری شهرداری و بنیاد مسکن از  ۸ صبح تا ۲ بعداز ظهر و ۴ تا ۱۲ شب باید پای کار باشند، بانک ها باید آماده به کار شوند و روزانه آمار ارائه دهند.

حاجی زاده اظهار کرد: بنیاد مسکن، نظام مهندسی، شهرداری و دیگر ارگان‌ها دست به دست هم دهند و به نحوی عمل کنند که به عملکرد مثبت چند هفته گذشته آنها در زلزله شهر سی سخت خدشه وارد نشود.