طی حکمی «داریوش برادران» به‌عنوان رئیس هیئت هندبال شهرستان بویراحمد منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، رئیس هیئت هندبال استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی «داریوش برادران» را به‌عنوان رئیس هیئت هندبال شهرستان بویراحمد منصوب کرد. «برادران»، دانش آموخته کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی است و سوابقی همچون معاون مالی سازمان […]

 

طی حکمی «داریوش برادران» به‌عنوان رئیس هیئت هندبال شهرستان بویراحمد منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، رئیس هیئت هندبال استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی «داریوش برادران» را به‌عنوان رئیس هیئت هندبال شهرستان بویراحمد منصوب کرد.

«برادران»، دانش آموخته کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی است و سوابقی همچون معاون مالی سازمان بازرگانی استان، مدیر منابع انسانی و بهبود مدیریت آب منطقه‌ای استان را در کارنامه خود دارد و هم‌اکنون معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی آب منطقه‌ای استان را عهده‌دار است.

وی همچنین چهار سال به‌عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب شد.

«مصطفی پارسائی» بعد از این انتصاب بیان داشت: امیدواریم با توجه به سوابق مدیریتی آقای «برادران» در حوزه زیر ساخت، آموزش و توسعه در مرکز استان گام مهمی برداریم.
رئیس هیئت هندبال استان همچنین افزود: ورزش هندبال که محبوبیت خاصی نزد زاگرس‌نشینان داشته و مرکز استان پتانسیل بالایی در این زمینه دارد امیدوارم به همت مجموعه جدید هیئت هندبال استان و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد به اهداف عالیه که توسعه این ورزش است برسیم.