به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،  علی شهابی نسب، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به همراه نماینده ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار، به بخش چاروسا سفر کردند. رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،معاون عمرانی استاندار و مدیران استانی و شهرستانی، ابتدا با حضور در دهستان جاورده یک پروژه را کلنگ […]

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،  علی شهابی نسب، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به همراه نماینده ولی فقیه در استان، معاون عمرانی استاندار، به بخش چاروسا سفر کردند.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،معاون عمرانی استاندار و مدیران استانی و شهرستانی، ابتدا با حضور در دهستان جاورده یک پروژه را کلنگ زنی و سپس مورد استقبال مسئولین بخش قرار گرفتند و با حضور در گلزار شهدا قلعه رئیسی با شهدا این بخش تجدید بیعت کردند.


در ادامه پروژه های آسفالت معابر شهری، اِلمان ورودی شهر قلعه رئیسی، بلوار امام خمینی(ره) شهر قلعه رئیسی از سوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نماینده محترم ولی فقیه در استان و مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسیدند.


بازدید ساختمان نیمه کاره شهرداری، فاز اول کمربندی شهر قلعه رئیسی و کلنگ زنی فاز دوم آن از دیگر برنامه های رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران استانی و شهرستانی بود.


شرکت در جلسه شورای اداری چاروسا از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در چاروسا بود.