به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، طی مراسمی به مناسبت ولادت باسعادت امیر المومنین (ع) از کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری (فضای سبز و آتش نشانی) با حضور  معاون عمرانی استاندار،مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی و شهردار تقدیر و تجلیل به عمل آمد.  در این آیین کیامرث حاجی […]

  به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، طی مراسمی به مناسبت ولادت باسعادت امیر المومنین (ع) از کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری (فضای سبز و آتش نشانی) با حضور  معاون عمرانی استاندار،مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی و شهردار تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 در این آیین کیامرث حاجی زاده با تبریک ولادت امام علی (ع) و روز پدر گفت: روز مرد را به شما نیروی خدمتگذار شهرداری دوگنبدان تبریک می‌گویم.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات نیروهای خدماتی شهرداری دوگنبدان اظهار کرد: در شرایط کرونایی سختی قرار گرفته ایم و زلزله اخیر در شهرسی سخت  شرایط سختی برای ما فراهم کرده است.

 معاون عمرانی  استاندار کهگیلویه و بویراحمد  ابراز کرد: خوشبختانه  از همان لحظه وقوع زلزله تا کنون  به جهت کمک به مردم آسیب دیده از کرونا شاهد همراهی تک تک مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بودیم چنان که این مردم همیشه در صحنه هستند.

حاجی زاده با بیان اینکه  حضور شما نیروها  در صحنه پررنگ است، افزود: ما  مسوولان  فقط یک هماهنگ کننده هستیم اما پای کار بودن نیروهایی مثل شما قوت قلبی برای ما مسوولان است.

وی ادامه داد: استاندار و همه مسوولین از همان ثانیه‌های اول پای کار بودند و نیروهایی مانند شما پای کار بودند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: زلزله سی سخت با آن همه سختی و تلخی که برای ما داشت نیروهای شهرداری که به میدان آمدند و امروز باید  بر دستان آنها  بوسه‌ می‌زنم.

حاجی زاده عنوان کرد: مولای متقیان (ع) دستانی پینه بسته داشت که چاه آب حفر می‌کند و به مردم خدمت می‌کند و امروز روز شما مردمان است.

وی اذعان کرد: مجموعه شهرداری در تمامی صحنه‌ها  حضور پررنگ دارند تا مردم آرامش داشته باشند و باید در چنین روزی از شما تقدیر کرد و بر دستان شما بوسه زد و من وظیفه داشتم به خدمت شما بزرگان برسم.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: زلزله سی سخت با آن همه شدت اما همین نیروهای شهرداری بودند که در صحنه ماندند و ما موفق شدیم در کمترین زمان شرایط را به حالت عادی برگردانیم.