با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی تقاطع حادثه‌ خیز یاسوج به سمیرم کیلومتر ۲ الی ۶ این محور کلنگ‌زنی شد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین کلنگ‌زنی گفت: شرایطی فراهم شده تا ورودی شهر ساماندهی شود و امیدواریم این کار هر چه سریعتر انجام شود. مقام ارشد […]

 

با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی تقاطع حادثه‌ خیز یاسوج به سمیرم کیلومتر ۲ الی ۶ این محور کلنگ‌زنی شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آیین کلنگ‌زنی گفت: شرایطی فراهم شده تا ورودی شهر ساماندهی شود و امیدواریم این کار هر چه سریعتر انجام شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این روزها درگیر زلزله سی‌ سخت هستیم و در این شرایط نباید سایر شهرستان‌ها فراموش شود.

وی با تاکید بر اینکه کار مردم روی زمین نماند گفت: به معاونین گفتم به سایر شهرستان‌ها هم سرکشی کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پروژه ساماندهی جاده یا سوج_ سمیرم هر چه سریعتر آغاز شود، خاطرنشان کرد: عصر امروز مجددا از این پروژه بازدید خواهم کرد که ببینم آیا پیمانکار کار را شروع کرده یا خیر، و این نشان از اهمیت پروژه دارد.

کیامرث حاجی‌ زاده معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: آب شرب روستاها، جاده‌ها روستایی و محورهای مواصلاتی و ساماندهی ورودی شهرها سه اولویت مهم استان است.

معاون امور عمرانی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:در ابتدا با هماهنگی با دستگاه‌ها مسیر یاسوج_ شیراز به طول ۳ کیلومتر آغاز شد و ۷۰۰ متر خاکبرداری انجام شد.

وی با بیان اینکه ساماندهی فضای سبز در دستور کار است، افزود: با توجه به توسعه پروازها ساماندهی بلوار فرودگاه مسیر یاسوج به سمیرم به طول ۴ کیلومتر در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به انجام کارهای عمرانی در دهدشت با مشارکت قرارگاه خاتم، افزود: زیرگذر و روگذر دهدشت با مشارکت قرارگاه خاتم انجام و قبل از پایان سال شروع به کار می کند.

محمدحسین نصیری مدیرکل راهداری با اشاره به دغدغه و تاکید استاندار مبنی بر ساماندهی ورودی شهرها گفت: ساماندهی یاسوج به سمت شیراز در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ایمن‌سازی یاسوج به فرودگاه با پیگیری مناقصه گذاشته و پیمانکار مشخص شد و امیدواریم بتوانیم در مدت یکسال َبه سرانجام برسد.

وی بیان کرد: ساماندهی روشنایی دهدشت و همچنین قلعه‌رئیسی در دستور کار قرار دارد، ضمن اینکه ورودی چرام به شاه بهرام انجام شده است.

گفتنی است این پروژه پس از کلنگ‌زنی بلافاصله شروع به کار کرد.