همایش سراسری ویدئوکنفرانس درخصوص وضعیت جذب اعتبارات هزینه ای مربوط به قراردادهای کاداستر با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد، جلسه ویدئوکنفرانس با حضور دکتر ذبیح الله خدائیان معاون […]

 

همایش سراسری ویدئوکنفرانس درخصوص وضعیت جذب اعتبارات هزینه ای مربوط به قراردادهای کاداستر با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد، جلسه ویدئوکنفرانس با حضور دکتر ذبیح الله خدائیان معاون قوه قضائیه رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، معاونان ، مدیران کل ستادی و مدیران کل و روسای واحدهای ثبتی سراسر کشور صبح روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه با موضوع پیگیری و نظارت بر قراردادهای سال جاری و عملکرد استانها در حوزه کاداستر برگزار گردید.

این همایش که با محوریت بررسی عملکرد استان ها در خصوص کاداستر در ده ماهه سالجاری و ارائه راهکار به منظور سرعت بخشی و تسهیل این فرایند صورت پذیرفت، اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد توانست در تثبیت کل اراضی و املاک از کل مساحت استان در بستر کاداستر رتبه اول کشور را به دست آورد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کسب رتبه اول کشور حاصل زحمات و تلاش همکاران و واحدهای ثبتی تابعه و ستادی استان در ماههای اخیر و انعقاد تفاهم نامه ها و برگزاری جلسات متعدد با ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری، جهاد کشاورزی، آب منطقه ای، راه و شهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی استان بوده است.

از مهمترین موضوعات مطرح شده در این همایش می توان به اهتمام ویژه جهت جذب اعتبارات جاری و عمرانی تا پایان سال ، تشکیل جلسات پیگیری در خصوص اجرای به موقع قراردادها در اسفند ماه ، تلاش مضاعف در روزهای باقیمانده سال در راستای اهداف و اولویت های سازمان خصوصاً در موضوع کاداستر اشاره کرد.