مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونین حراست سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صبح امروز ۲۹ بهمن مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان […]

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاونین حراست سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا،به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان صبح امروز ۲۹ بهمن مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با حضور علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، داوود قرائی نژاد معاون اسناد حراست سازمان برنامه و بودجه کشور، علی رضا ترکی معاون فناوری حراست سازمان برنامه و بودجه کشور و معاونین و مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.


در آغاز این مراسم، علی شهابی نسب رئیس سازمان، ضمن خیر مقدم به آقایان قرائی نژاد، ترکی و سایر مهمانان جلسه، از زحمات مسعود حسن زاده رئیس سابق حراست سازمان تشکر و برای علی احمدی پور رئیس جدید آرزوی توفیق و موفقیت کردند.


علی شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، با اشاره به ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد، به معرفی استان، سازمان و مشکلات استان از جمله توسعه نیافتگی، نرخ بیکاری، بی تو جهی بخش خصوصی به استان پرداختند.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با اشاره به ضرورت حراست در دستگاه های اجرایی اظهار داشت: عدم وجود حراست بی شک سلامتی سیستم را دچار چالش خواهد نمود.


در ادامه این نشست داوود قرائی نژاد، معاون اسناد حراست سازمان برنامه و بودجه کشور، ضمن تشکر از زحمات ریاست سازمان و پیشرفت های فیزیکی که در سازمان صورت گرفته، به وظایف حراست، بحث پدافند غیر عامل و اقدامات سایبری خوبی که در سازمان برنامه و بودجه صورت گرفته پرداخت.


علی رضا ترکی، معاون فناوری حراست سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن توجه به بحث امنیت و اهمیت آن به تشکیل کمیته راهبردی امنیت اطلاعات که در سازمان برنامه و بودجه کشور تشکیل شده اشاره نمود و تصریح کرد: امید است که  این کمیته بتواند به عنوان الگویی در سازمان های استانی مورد استفاده قرار گیرد.


در پایان این مراسم، با اهداء لوحی، از زحمات  آقای مسعود حسن زاده مدیر سابق حراست سازمان تقدیر و آقای علی احمدی پور به عنوان رئیس جدید حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویر احمد منصوب و معرفی شد.