به تازگی و با دستور استاندار و پی‌گیری‌های معاون جدید عمرانی استاندار کار ساماندهی ورودی شهر یاسوج آغاز شد. کیامرث حاجی‌زاده در بازدید از ساماندهی ورودی شهر یاسوج از پلیس‌راه شیراز و سرآب‌تاوه اظهاز داشت : یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ما بعد از حضور در استان رسیدگی به وضعیت ورودی‌ و خروجی شهر‌ها بود و […]

به تازگی و با دستور استاندار و پی‌گیری‌های معاون جدید عمرانی استاندار کار ساماندهی ورودی شهر یاسوج آغاز شد.

کیامرث حاجی‌زاده در بازدید از ساماندهی ورودی شهر یاسوج از پلیس‌راه شیراز و سرآب‌تاوه اظهاز داشت : یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ما بعد از حضور در استان رسیدگی به وضعیت ورودی‌ و خروجی شهر‌ها بود و به همین منظور به دستور استاندار پی‌گیر ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر یاسوج شدیم.

وی با بیان اینکه نه تنها ورودی و خروجی‌ شهر یاسوج بلکه همه شهرهای استان دغدغه مسئولان استانی است افزود: کار ساماندهی ورودی شهر یاسوج از محل پلیس‌راه آغاز شده که راهداری و شهرداری به عنوان دو دستگاه متولی اصلی اقدامات مجزایی انجام خواهند داد.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه کار تعریض و ساخت ابنیه و جداول بر عهده راهداری است به وظیفه شهرداری اشاره کرد که فضای سبز و گلکاری و درختکاری را بر عهده خواهند داشت و در یک بازه زمانی مشخص این کار انجام خواهد شد.

حاجی زاده در این بازدید ضمن خسته نباشید و خداقوت به پرسنل شهرداری و مجموعه خدمات رسان در این ورودی گفت: انشالله با همکاری و مساعدت ادارات و دستگاه های خدمات رسان و همکاری مردم شاهد فضای مطلوب با چشم انداز زیبا برای شهروندان عزیز باشیم.