به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، نشست شورای ترافیک استان به ریاست کیامرث حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. کیامرث حاجی‌زاده در این نشست با تبریک ایام ماه مبارک رجب، گفت: شورای ترافیک یکی از جلسات مهم و تاثیرگذاری است که برای کاهش تصادفات و مشکلات ترافیکی لازم است به صورت […]

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، نشست شورای ترافیک استان به ریاست کیامرث حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

کیامرث حاجی‌زاده در این نشست با تبریک ایام ماه مبارک رجب، گفت: شورای ترافیک یکی از جلسات مهم و تاثیرگذاری است که برای کاهش تصادفات و مشکلات ترافیکی لازم است به صورت مداوم تشکیل شود.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و ادارات در خدمت رسانی به مردم همکاری و تعامل داشته باشند، عنوان کرد:سازمان ها و ادارات جهت خدمات رسانی و رفع مشکلات مکمل همدیگر باشند و از ظرفیت های استانی استفاده کنند.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:یکی از مسائل مهمی که با تاکید استاندار شروع شده است ساماندهی ورودی شهرهاست که باعث میشود حجم زیادی از مسائل ترافیکی و حادثه خیز حل شود.

وی افزود:مسیر سه راهی تنگ مهریان که یکی از نقاط پرترافیک و حادثه خیز است باید هرچه زودتر ساماندهی شود که در این زمینه شهرداری یاسوج و دهیاری مهریان جهت روشنایی و ساماندهی این مسیر همکاری کنند تا شاهد پیشگیری از تصادفات باشیم.

حاجی زاده با بیان اینکه ساماندهی نقاط حادثه خیز و پرترافیک جز اولویت هاست، گفت:چراغ قرمزهایی که مشکل دارند ساماندهی و جاهایی که نیاز است جهت کنترل ترافیک و کاهش تصادفات، تابلوهای لازم نصب شود.

وی با اشاره به اینکه حجم زیادی از عبور و مرور شهر بر روی پل سوم بشار است، گفت: با حضور اعضای ذیربط کمیته شورای ترافیک شهرستان جهت ساماندهی و روشنایی پل سوم بشار تشکیل می شود.

معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه رفع نقاط حادثه‌خیز برون شهری در دستور کار است، افزود:با هماهنگی با شرکت زیرساخت کار آسفالت و بهسازی محور گردنه شلال دان باشت که از نقاط حادثه‌خیز می باشد ، شروع می شود.