افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از چرام؛روز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان […]

 

 

افتتاح دو‌خانه ورزش روستایی شهرستان چرام  به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا با حضور بخشداران سرفاریاب و‌چرام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، از چرام؛روز چهارشنبه ۲۲بهمن ۱۳۹۹با حضور بخشداران سرفاریاب و چرام و رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام  آئین افتتاح دو خانه ورزش روستایی در روستاهای شیخ هابیل و القچین علیا برگزار و به بهره برداری رسید.

محمودی بخشدار سرفاریاب  در آئین افتتاح خانه ورزش روستایی شیخ هابیل با تبریک ایام الله دهه فجر بیان کرد:توزیع عادلانه منابع و امکانات ورزشی در روستاها موجب مهاجرت معکوس و ایجاد روحیه امید و نشاط می شود.

بخشدار سرفاریاب با تشکر از هیات روستایی وبازی های بومی محلی استان و شهرستان چرام گفت:ایجاد خانه های ورزش اقدام خوبی در احیا بازی های بومی محلی وسرگرمی ونشاط در میان روسنائیان است واز دهیاران درخواست داریم که ضمن حفاظت و نگهداری درست از این اقلام ورزشی نسبت به دراختیار گذاشتن این تجهیزات برای مردم روستا اهتمام جدی داشته باشند.

در دومین افتتاحیه خانه ورزش روستایی شهرستان چرام که در روستای القچین علیا با حضورسید الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام ؛رئیس ونائب رئیس هیات ورزش روستایی چرام و‌مردم و‌شورا و دهیاری روستا   برگزارشد.

بخشدار مرکزی چرام در آئین افتتاح این خانه ورزش روستایی که امروز عصر ۲۲بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد بیان کرد:ایجاد خانه های ورزش اقدام ارزشمندی است که موجب سرگرمی سالم ونشاط وسلامتی در بین روسنائیان می شود.

وی با اشاره به جمعیت روستای القچین علیا و وجود جوانان و‌تیم های ورزشی در این روستا از مدیرکل ورزش و‌جوانان استان ومسئولان ورزش چرام درخواست کرد به زیر ساخت های ورزشی این روستا توجه ویژه داشته باشند و حضور میدانی برای بررسی مشکلات ورزش چرام و‌روستا داشته باشند.

افسردیر در این آئین ضمن تشکر از زحمات و‌پیگیری های مسئولان هیأت ورزش روستایی وبازی های بومی محلی در شهرستان چرام اظهار امیدواری کرد که سایر روستاها هم به خانه ورزش تجهیز شوند.

علی یاری زاده رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان چرام در آئین افتتاحیه های دو خانه ورزش روستایی شیخ هابیل والقچین علیا بیان کرد:تجهیز خانه های ورزش روستایی و‌توزیع عادلانه امکانات ورزشی در دور افتاده ترین روستاها از خدمات دولت تدبیر وامید است که موجب ایجاد روحیه نشاط وشادی میان جوانان روستایی می شود.

رئیس هیات ورزش روستایی وبازی های بومی محلی چرام گفت :تاکنون در شهرستان چرام تعداد ۸خانه ورزش روستایی تجهیز شدن که سایر روستاهای شهرستان براساس دارا بودن شرایط و فضای مناسب تجهیز می شوند.

وی از بخشداران درخواست کرد که دهیاران را ملزم کنند که نسبت به نگهداری وبازگشایی خانه های ورزش وبرگزاری مسابقات روستایی وبازی های بومی محلی  همکاری لازم را داشته باشند.