سید محمد موحد از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان دیگر به جاده ملی پاتاوه به دهدشت خبر داد. نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: این مبلغ از محل اعتبارات دفتر مقام معظم رهبری است که برای به پایان رساندن این پروژه تزریق شده است که جا دارد بعنوان نماینده مردم از توجهات ویژه رهبر […]

سید محمد موحد از اختصاص ۳۰ میلیارد تومان دیگر به جاده ملی پاتاوه به دهدشت خبر داد.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تصریح کرد: این مبلغ از محل اعتبارات دفتر مقام معظم رهبری است که برای به پایان رساندن این پروژه تزریق شده است که جا دارد بعنوان نماینده مردم از توجهات ویژه رهبر معظم انقلاب به مردم این خطه تشکر نمایم .

موحد تاکید کرد: پیش از این و در ماههای اخیر نیز ۷۰ میلیارد تومان از سوی دفتر مقام معظم رهبری به این پروژه پرداخت شده است.

نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده بیان داشت: این جاده یکی از برکات سفر مقام معظم رهبری به استان کهگیلویه و بویراحمد است و از مجریان و دست اندرکاران این پروژه انتظار دارم هر چه سریعتر نسبت به تکمیل این پروژه حیاتی اقدام نمایند.

موحد افزود: این پروژه یکی از دغدغه‌های اصلی در چند دهه اخیر مردم استان کهگیلویه و بویراحمد است و می تواند نقش مهمی در کوتاه نمودن مسیرهای دسترسی جنوب به مرکز و شمال کشور ایفا کند .