تیم فرازبام خائیز دهدشت در چهارمین دیدار خود از دور سوم لیگ برتر هندبال موفق به شکست ذوب آهن اصفهان شد. در چارچوب مرحله سوم از دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال ایران روز سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ از ساعت ۱۳:۱۵ در تالار هندبال سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تیمهای فرازبام […]

 

تیم فرازبام خائیز دهدشت در چهارمین دیدار خود از دور سوم لیگ برتر هندبال موفق به شکست ذوب آهن اصفهان شد.

در چارچوب مرحله سوم از دور رفت سی و سومین دوره لیگ برتر هندبال ایران روز سه شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ از ساعت ۱۳:۱۵ در تالار هندبال سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تیمهای فرازبام خائیز دهدشت نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.

در نیمه نخست شاگردان مجید پارسایی در تیم فرازبام با بازی سراسر هجومی خود ذوب آهن را غافلگیر کردند و موفق شدند با نتیجه ۱۳ بر ۹ این نیمه را به سود خود به پایان ببرند.

نیمه دوم را ذوب آهن اصفهان بهتر آغاز کرد و در دقایقی از بازی به اختلاف یک گل با فرازبام رسید اما رفته رفته فرازبامی ها بازی را به دست گرفتند و با درخشش دروازبان خود فواد فرهادی توانستند در یک بازی زیبا و دیدنی نماینده قدرتمند اصفهان را با نتیجه ۲۳ بر ۲۱ شکست دهند.

به گزارش قلم دنا، به نقل از روابط عمومی هندبال فرازبام خائیز دهدشت، فرازبام خائیز دهدشت با این برد ۹ امتیازی شد و دور رفت این مرحله از رقابتها را با رتبه بسیار خوب سوم به پایان رساند.