عصر امروز به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن ومادر ؛همایش پیاده روی خانوادگی از طرف خانه مشارکت در سلامت شهرستان چرام و با حضور علاقه مندان ورزش وسلامتی برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛عصر امروز به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن ومادر […]

عصر امروز به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن ومادر ؛همایش پیاده روی خانوادگی از طرف خانه مشارکت در سلامت شهرستان چرام و با حضور علاقه مندان ورزش وسلامتی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا؛عصر امروز به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن ومادر ؛همایش پیاده روی خانوادگی از طرف خانه مشارکت در سلامت شهرستان چرام و با حضور علاقه مندان ورزش وسلامتی برگزار شد.

علی یاری زاده رئیس خانه مشارکت در سلامت شهرستان چرام با اشاره به اهمیت شادابی و نشاط در این شرایط کرونایی که ماه هاست همه مردم را از لحاظ روحی و روانی تحت تاثیر قرار داده است بیان کرد:با همکاری هیات های ورزشی کوهنوردی و هیات ورزشی بازی های روستایی وبومی محلی چرام و در جهت ایجاد روحیه نشاط در بین شهروندان چرامی برگزار شد.
در ابتدای این همایش که از دانشکده صنعت و معدن چرام در جاده آرند برگزار شد با همکاری خانه مشارکت چرام بین شرکت کنندگان ماسک توزیع شد.