در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۹طرح و پروژه به نیابت از ۲۵پروژه وطرح عمرانی،اقتصادی ورزشی باحضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار، امام جمعه سی‌سخت، شهابی […]

 

در چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۹طرح و پروژه به نیابت از ۲۵پروژه وطرح عمرانی،اقتصادی ورزشی باحضور حاجی زاده معاون عمرانی استاندار در شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا، در چهارمین روز از دهه مبارک فجر با حضور حاجی‌زاده معاون عمرانی استاندار، امام جمعه سی‌سخت، شهابی رئیس برنامه و بودجه استان، پناهی فرماندار دنا ،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و دیگر مسئولان استانی طرح های عمرانی، ورزشی و اقتصادی با ارزشی بالغ بر۳۵ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

حاجی زاده معاون عمرانی استاندار ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)گفت: دشمن هر کاری کرد که بتواند آرمان های انقلاب اسلامی را نشانه برود و بین مردم و انقلاب فاصله بیندازد نتوانست و با شکست مواجه شد، تحریم های ظالمانه علیه ملت شهید پرور ایران راه انداخت نتیجه اش خود کفایی شد.

وی گفت: امروز در شهرستان دنا تعداد ۲۵طرح که اعتبار این طرح ها افزون بر ۳۵ میلیارد تومان بود افتتاح و کلنگ زنی شد.

معاون عمرانی استاندار در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان دنا گفت: از فرماندار دنا،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیران کل،صداوسیما و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر می کنم.

حاجی زاده افزود:شهرستان دنا بام طبیعت سبز کهگیلویه و بویراحمد است و مردم این دیار نماد غیرت و شجاعت و مردانگی هستند.

وی بیان کرد: این استان، استانی است که در گذر تاریخ خدمات ارزشمندی را به نظام و کشور ارائه داده،و در دفاع مقدس و در شکل گیری انقلاب اسلامی در خط مقدم بوده اند و در دفاع از حریم اهل بیت و محور مقاومت ایستاده اند،
چنین مردمی شایسته خدمت هستند.

معاون عمرانی استاندار افزود:در این حوزه کارهای بزرگی در نظام جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته که جای قدردانی دارد و در ارائه خدمات به مردم خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نسبت به۴۰ سال پیش چشم گیر است.

وی ادامه داد:امروز شاهد افتتاح پروژه های خوبی در شهرستان دنا هستیم،که با تدابیر استاندار مجرب،حکیم، ارزشی و دلسوز استان که واقعا جز انسان های مردمی دلسوز و پا به کار است و در استانداران جز استاندارانی است که بصورت میدانی و مردمی بصورت شبانه روز پای کار است.

حاجی زاده خاطرنشان کرد: از جناب آقای مهندس فیلی معاونت عمرانی سابق استاندار که خدمات خوبی داشتند و با هماهنگی که بین دستگاه ها داشتند امروز شاهد افتتاح این پروژه ها هستیم تشکر و قدردانی می کنم .

معاون عمرانی استاندار افزود:کمبود اعتبارات ،کمبود منابع،تحریم های ظالمانه،عدم فروش نفت، در سال های گذشته وجود داشته اما با این وجود می‌بینیم در استان بالای ۲۵۰ پروژه افتتاح میشود و از لحاظ اعتبارات هم مبالغ این پروژه ها نسبت به سالهای گذشته افزایش داشته است، که این نشان می‌دهد فرزندان این مردم و این مرز و بوم بیکار ننشسته اند و پای تحریم ها زانو نزده اند ،بلکه این تحریم ها را شکستند و همچنان به سمت قله های پیشرفت و بالندگی حرکت می کنند.

کیامرث حاجی زاده گفت:طبق سیاست و برنامه ریزی که مجموعه دولت و استاندار محترم داشتند سه مسئله ی پروژه های عمرانی شامل آب شرب که در بعضی روستاها تنش آبی داریم، جاده ها چه در بحث راه و شهرسازی و چه در بحث راهداری و حمل و نقل جاده ای،و ساماندهی ورودی شهر ها که در بحث کاهش حوادث و تصادفات تاثیر زیادی دارد در اولویت هستند.

حاجی زاده در رابطه با افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های شهرستان دنا گفت: در حوزه ورزش و جوانان دو پروژه ی خانه جوان شهر سی سخت با اعتبار یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون و پروژه ی افتتاح سالن ورزشی روستای دشت رز شهرستان دنا بعنوان دومین پروژه افتتاحی در چهارمین روز دهه پر فروغ فجر در شهرستان دنا که با افتتاح این سالن ورزشی مشکل جوانان این روستا به رشته های توپی مرتفع شد.

معاون عمرانی استاندار افزود:در حوزه راه و شهرسازی سه طرح احداث باند دوم محور اصلی بابا میدان – یاسوج – سمیرم به طول ۱۲.۴ کیلومتر با اعتبار ۳۰۰میلیارد ریال، پروژه ی افتتاح پل ۱۲۰ متری تل گاه با مبلغ ۵۰ میلیارد ریال و پروژه ی احداث پل سریز با مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

حاجی زاده تصریح کرد:در حوزه ی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ۸ پروژه با اعتبار ۹۱ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه گفت:در زمینه ی پروژه های اشتغال و تولیدات کشاورزی ۸ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

حاجی زاده در پایان گفت: انشالله این پروژه ها طلیعه ای برای توسعه ی زیر ساخت های استان باشد و با برنامه ریزی و تدابیر استاندار محترم و تحت تدابیر مقام معظم رهبری و سیاست های دولت بتوانیم پروژه های موثری خصوصا در حوزه ی زیرساخت های عمرانی کلنگ زنی و افتتاح کنیم.